Váltanál ezért orvost?

Figyelt kérdés

A kislányom 2,5 éves, születése óta járunk egy orvoshoz, akihez körzetileg tartozunk. Abszolút nem vagyok gyógyszerpárti és nem szaladgálok orvoshoz apró-cseprő dolgokkal.

Viszont az orvos modora csapnivaló, a legkevesebb hogy nem köszön vissza soha. Mindig nagyon lekezelően beszél.

A nagyobb gondom, hogy általában mindenre azt mondja, hogy nem kell vele foglalkozni, és a fájdalomcsillapítással nem törődik. Volt hogy ügyeleten kötöttünk ki, olyan fájdalmai voltak a gyerekemnek, tele volt aftával a szája.

Az ügyeletes abszolút indokoltnak tartotta a kezelést.

Most az orra folyik a gyereknek lassan két hete. Csopogtettem és kap Sinupretet, de nem javul és ma úgy ébredt hogy azt mondta: faj a homloka.

Felhívtam a doktornőt (elutaztunk), aki szerint csopogtessem tovább, melegitsem az arcát és ha pár hét (!) múlva is panaszok vannak (mert láza az ugye nincs), akkor menjünk hozza. Addig nem ad antibiotikumot.

Folyton gorcsben a gyomrom, ha menni kell hozza, és most is habozom.

Szerintetek én fújom fel?


2018. okt. 18. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Már rég váltottam volna.
2018. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A harmadik mondatod miatt már régen váltottam volna.
2018. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele megelégedve, nem bízol benne, nem is értem mi a kérdés ezek utan
2018. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, elég sokat kell látogatni a gyerekorvost. Ha undok, görcsben van a gyomrod tőle, és még a szakértelmét is megkérdőjelezed, nincs miért habozni, válts minél hamarabb.
2018. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Felhívtam ma azt az orvost, akihez én is jártam gyerekkoromban, csak most pár utcával odébb lakunk, hogy átvesz-e.

Nagyon nagy kinban volt, hogy azért hívjam fel az eredeti dokit, mert az úgy elegáns. És menjek hozza, de ugye nem megyek fel év múlva megint más orvoshoz (???).

Szinte éreztem, ahogy izzad. Mondtam, én megértem, hogy kínos. (Amúgy meg azon gondolkodom, nem bizarr-e, hogy mindnekinek fosnia kell egy embertől a modora miatt.) Persze, hogy én is feszült vagyok emiatt.

Csak rosszkedvem lett hogy ennyire kinlodott, olyan érzés, mintha felesleges gondot okoznék. Most olyan rosszul érzem magam.

De a legutóbbi betegség (szerintem arcüreggyulladás, nekem is szokott lenni rendszeresen sajnos, és tudom, hogy láz nélkül is durva tud lenni) kapcsán is jogosan érzem, hogy ez így kevés, ugye?

Nem tudom, néha kívülről egyértelműbbek a dolgok...

2018. okt. 18. 11:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem hogy ez miért kérdés....


("vettem egy ruhát, rossz a méret, ronda a színe, szakadt is 4 helyen, szerintetek visszavigyem vagy én fújom fel?"...ugye érted?)

2018. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez fura. Én is váltottam gyerekorvost, mert egy bunkó volt, nem kellett visszamennem hozzá, az új doki kikérte a kartont aztán mehettem is hozzá azonnal.
2018. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Én a lányommal a terület szerint illetékes gyerekorvoshoz kerültünk. Õ volt a helyi, de mèg a megyei fõatyaúristen is. Mégis lecseréltem mindenféle szemrebbenés nélkül. Mikor bent voltunk nála, nonstop telefonált, 5x kellett mindig elmondani miért jöttünk, abszolut nem figyelt ránk. 3hónapig tépelõdtem èn is, hogy nem csak én túlzom-e el. Aztán váltottam. Jó döntés volt
2018. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ezt kérte az új doki.🤔

Szerinte legtöbben szó nélkül váltanak, de így elegánsabb.

2018. okt. 18. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!