Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után (missed ab. )...

Vetélés után (missed ab. ) váltanál orvost?

Figyelt kérdés

van egy kislányom és most vagyok túl két missed ab-on amiket a 8. héten kellett elvégzeni.

A terhességet majd a szülést és a két műszeres befejezést is a fogadott orvosom csinálta.

Többen mondták már, váltsak orvost. De én megbízom benne, a terhességem alatt végig nagyon alapos és lelkiismeretes volt. Mit tegyek?


2010. máj. 1. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha bízol benne maradj, nem az orvos tehet róla, ha elvetélsz. neked kell a bőrödet vásárra vinni, és ha te nem kételkedsz csak azrt mert más mondja ne válts!
2010. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor semmi nem indokolja, hogy válts. Vagy van esetleg valami más, amiért ezt javasolják?
2010. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igazából abban kételkednek az ismerőseim, hogy tényleg megtett-e mindent az orvosom. Szerintem amit tudott, azt megtette.

És lehet, hogy hülyeség, de úgy érzem, az örömömben is velem volt (szülésnél) és a bánatban sem hagyott cserben, és ezt én sem akarom.

2010. máj. 1. 13:31
 4/16 A kérdező kommentje:
Láttam rajta, hogy neki is borzasztó volt kétszer egymás után megmondani, hogy műtét lesz.
2010. máj. 1. 13:32
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, és nem akarom a szíved facsarni, de ha elmegy a baba, elmegy a baba. Valószínű (te ismered), hogy se Ő se egy másik orvos nem tudott volna mit tenni. :( Azért mondom, mert én is hasonló cipőben jártam.
2010. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Szerintem maradj nála. Erről általában senki sem tehet...
2010. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Nekem is volt vetélésem, és nem váltottam orvost. Nem hiszem, hogy neked kellene, főleg, ha te is megbízol benne. Ebben ne hallgass másokra! És drukk, hogy mielőbb összejöjjön a tesó!
2010. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
első vagyok: a terhesség első tizenkét hetében nem nagyon tudnak mit terhesség megtartása érdekében az orvosok. esetleg hormonvizsgálatokat tudnak csinálni. nekem is volt gond, szerencsére a baba megmaradt, de a fekvés a magnézium az egyetlen amit tanácsoltak, azt mondták, hogy hormonpótlást lehet adni, de félő, hogy akkor később lesz baj, ami bennem tesz nagyobb kárt, így sűrűn imádkoztunk és vártunk, sajna sok olyat hallani, hogy különböző gondokkal sokat küzd a mama és az orvos, és végül a huszadik héten mégis megszakad a terhesség...na azt nem bírnám ki. én is bíztam az orvosban, pláne, mert őszinte volt, és pláne, mert nem tartott kísérleti egérnek.
2010. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami veled történt. Átérzem, mert én pont ugyanígy jártam. Nekem is volt fogadott orvosom, akinél szültem, majd két missed abom volt nála üres petezsák miatt. Nagyon jó doki, 100%-ban megbízom benne. De a 2. műtét után is csak genetikára küldött. Oda elmentem, de ott majdnem elküldött a doktornő, hogy mit keresek én ott, mivel oda csak végső esetben kell menni. Na ekkor ajánlottak egy nagyon jó dokit, aki pont ezen a területen és a meddőségben van otthon. Hozzá jártam kivizsgálásra, de szerencsére semmit nem találtak. Viszont mikor újra pozitív lett a teszt felírt egy rakás gyógyszert, amivel már kifejlődött a baba a petezsákban és remélem meg is születik. Még az 1. trimeszterben vagyok, de valószínű vissza fogok menni az első dokimhoz, mert világéletemben hozzá jártam és nagyon megbízok benne.
2010. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem is volt kettő missed ab -om és én nem fogok orvost váltani mert nem ő tehet róla!!!Nagyon szeretem és maximálisan megvagyok vele elégedve!!És ő az egyik legjobb orvos itt Kecskeméten szóval ezzel nincs gond!!!Mindent elkövetett hogy megmaradjon és minden kivizsgálásban segített!!soron kívül fogadtak minden vizsgálaton!!Hát ha te is így gondolod hogy mindent megtett és tényleg foglalkozott veled akkor miért váltanál!!!ő legalább már mindent tud rólad és ismer és ez nem egy hátrány!!!Sok sok sikert a továbbiakban !!
2010. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!