Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után (missed ab. )...

Vetélés után (missed ab. ) váltanál orvost?

Figyelt kérdés

van egy kislányom és most vagyok túl két missed ab-on amiket a 8. héten kellett elvégzeni.

A terhességet majd a szülést és a két műszeres befejezést is a fogadott orvosom csinálta.

Többen mondták már, váltsak orvost. De én megbízom benne, a terhességem alatt végig nagyon alapos és lelkiismeretes volt. Mit tegyek?


2010. máj. 1. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt missed ab-om. Én váltottam orvost, pedig abban a kórházban, ahova én járok, ő a főorvos, és egyetemi docens...mindenki csodálja kb, de velem valamiért nem foglalkozott. Még egy vérvételre sem küldött el utána,hogy mi okozhatta a bajt. Se hormonvizsgálat, semmi. Én váltottam, és nem bántam meg, mert -habár nem főorvos- de nagyon lelkiismeretes, és TÉNYLEG segít mindenben.
2010. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a missed ab után orvost váltottam. De csakis azért, mert hiába Ő segítette 3 éve világra a gyermekemet, ezt a műtétet nagyon elb@szta. Már a 6 hetes kontrollra sem hozzá mentem, és pénzt sem kapott.

De a Te helyedben, ha úgy érzed mindent megtett, nem váltanék orvost. A vetélés nem az orvos hibája.

2010. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Magasról tennék az orvosra,

váltanék mert nem dob bármennyi lapot az élet sajnos..


Nehogymár az orvos lelkivilága miatt ne válts, mellesleg el ne hidd már hogy lélekben érdekli őt az ügyed!


Persze megteszi amit kell és törekszik arra hogy jól csinálja a dolgokat, de ezen túl semmi több, ugyanolyan darab hús vagy mint a többi 30..

2010. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan, hogy a Rendőr is csak annyit tesz amennyire kötelezte magát, de vannak akik még annyit sem...


Ehhez képest a legtöbben istennek nézik őket, pedig ők is csak egy egyenruhába bújt emberek, hibázhatnak és hibáznak is...

2010. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 3 vetélés után váltottam orvost,de nem a vetélések miatt,hanem mert utána is csak azt mondta,hogy balszerencse,és semmi vizsgálatra nem küldött el. Azóta van 1 gyönyörű kislányom,de a mai napig nem tudom,az új orvosnak köszönhetem-e,vagy tényleg a szerencsén múlt.
2010. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, tapasztalatát.

Azt azért remélem, hogy az orvosom együttérzése nem csak megjátszás volt. Azért talán annyira ismerem, hogy észrevegyem, ha kamuzik, hiszen évek óta hozzá járok.

Nem gondolom, hogy egy isten, emberből van, de jó szakember. És lehet, hogy naiv vagyok, de azért még remélem, vannak emberek (orvosok) akiknél nem csak egy darab "hús" vagyok.

2010. máj. 3. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!