Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák! Nektek milyen sűrűn...

Anyukák! Nektek milyen sűrűn beteg az ovisotok és kistesoja?

Figyelt kérdés

Vagy csak mi vagyunk ilyen bénák???


December óta váltjuk egymást. Először mindig az ovis kezdi. Majd a kisöccse utána apa és mikor kezdek megnyugodni h javulnak akkor jövök én. És igy megy a körforgás. Elegem van!

A gatyank rá megy erre a sok gyógyszerre. Jelenleg 3 hetet volt benne a nagyfiam a kisebbiknek ez a második hete de még mindig hurutosan köhög. Annyi antibiotikumot kaptak az elmúlt időszakban h nem győzöm helyre tenni a belflorajukat.

Ez komolyan normális h ennyit betegek? Meg mi is? Állítom két hetente benne vagyunk. Nem is megyünk most oviba egy darabig mert szerintem a sok anti kúra miatt most bármit elkapna.

Mit tanacsoltok ?

Immunerositot szednek,meg ezt a bioconnect kids lekvart is. D vitamin,c vitamin minden létezot adok nekik úgyhogy szerintem ezzel újat nem tudtok mondani.

Még a halolajon gondolkozom mert halat viszont egyáltalán nem eszünk és lehet nem ártana nekik az omega 3.


2017. febr. 15. 12:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
És az nem jutott még eszedbe, hogy nem viszed oviba, ha ilyen gyenge az immunrendszere és te amúgy is ráérsz mert otthon vagy? És akkor nem menne rá a gatyátok... Tartsd egy évet otthon még, erősítsd az immunrendszerét.
2017. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó: pont hogy az oviban erősödik az immunrendszere, minél több náthán stb átesik annál edzettebb lesz.
2017. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
Ez a tévhit már megdőlt utolsó. Vagyis ez nem teljesen igaz, átlagos immunrendszerű gyereknek esetleg jót tesz, de extrém gyenge immunrendszernél többet árt mint használ, első körben ki kellene vizsgáltatni nem áll e más ok(allergia, immunhiány, vérszegénység stb) a háttérben. Ha egy gyenge immunrendszerű gyerek közösségbe megy, egyre romlik a helyzet, mert nem tud visszaerősödni a következő megbetegedésig, esetleg felülfertőződhet stb...
2017. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem immunhiányos.....felírt virusra antit a doki. Nyilván nem volt jo rá inkább csak ártott. Le lett gyengitve az immunrendszere az antival ezért kapta el utána 4 nap ovi után a köhögéses bacit. Kapott ismét antit de gyenge volt nem vitte ki a betegséget. Ezért kapott utána még egy dobozzal. Ennyi. Semmi immunhiányrol nincs szó.

Tavaly született az öccse akkor ki lett véve az ovibol 3 hónapra. Örökké nem tarthatom otthon.

2017. febr. 15. 17:46
 15/20 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban már nem viszem h erősödjön
2017. febr. 15. 17:47
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Oké kérdező, ki ne vizsgáltasd, véletlenül se.. inkább küld oviba, hátha többel köti be. Nem a levegőbe beszéltem, de ha neked nem fontos hogy kiderüljön mi is az igazi ok, csak oviba küldhesd, hajrá. Az antibiotikum nem csinál ilyet...
2017. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nagyon félreértettél. Nem az az elsődleges nyilván h oviba küldjem csak írtam h örökké nem tarthatom itthon.

De látom neked nincs jobb dolgod mint itt osztani az észt.

2017. febr. 15. 19:41
 18/20 anonim ***** válasza:

Ja ez ilyen időszak kösz!!😈

Kb 4-5 év ill az egész ovis idő!!Nekem már a hócipőm tele az egésszel,rengeteg pénz,idegeskedés ,át nem aludt éjszakák!!😢😢😢

2017. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,3 gyerekem van 8,5 éves

4,5 éves és egy 2 éves!!

2017. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát igen,valahogy én sem tudom ezt elfogadni h ez egy ilyen időszak.
2017. febr. 17. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!