Elvigyem az ügyeletre?

Figyelt kérdés
Szóval ma pontosan két hete annak,hogy a 7 hónapos kislányom beteg.kezdte múlt hét vasárnap egy orrfolyással és egy két napos lázzal. A védőnő javasolt 30 csepp c vitamint, napi 1 calcimuscot,sterimar tengervizes orrsprayt,nasivin orrcseppet.Mivel hétfőn már 11 napja nem múlt a szörcsögés és az orra ugyanúgy tele volt,elvittem az orvoshoz. Felülfertőződött enyhén..ezt a torkában lévő trutyiról állapította meg. Kaptunk ceclor antiviotikumot,ami mára elfogy,de nincs javulás,csütörtöjön az orvos szerint piros volt még a torka,de nem mondott semmit. Tegnap felhívtam a védőnőt,aki azt mondta,hogy hétfőn irattassak neki antibiotikumos orrcseppet ( azaz szemcsepp,amit orrba szoktak ilyenkor vagy mi ..) megvárjam a hétfőt,vagy vigyem el ügyeletre és irassam fel ott???

2014. okt. 4. 08:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocs,nem múlt hét vasárnap kezdődött,hanem két hete...
2014. okt. 4. 08:06
 2/17 anonim ***** válasza:
Láza van?
2014. okt. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A ceclor egy hosszan felszívódó antibiotikum. Orrfolyàson kívül ha nincs más, akkor èn a sajàt dokihoz vinnèm.
2014. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs láz,semmi,csak orrfolyás,szörcsögés és rengeteg hol fehér,hol sárgás sűrű váladék,ami két hét alatt talán fél fokkal jobb. Az a baj'hogy úgy érzem,az orvosunk nem elég elhivatott,nem bízok meg benne 100% -ig. Sokan panaszkodnak rá,hogy úgy kell megmondani mit írjon fel,nem vizsgálja meg a gyerekeket alaposan...mindezt tetézi,hogy a váróban be sem fűtenek,csak a vizsgálóban maguknak. Nem részletetném az okokat,a lényeg,hogy félek,rámegy a fülére,vagy az arcüregére a babának.
2014. okt. 4. 08:18
 5/17 anonim ***** válasza:

Ezzel ügyeletre nem kellene menni.

Válts orvost, ha nem bízol a mostaniban.

2014. okt. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Ugyeletre nem, ott szerintem azzal fogjak kezdeni,hogy letolnak mert ket hete beteg a gyerek es nem azert mesz mert rosszabbodott varatlanul az allapota,es ezzel haziorvoshoz kell menni. Hetfon valts orvost.
2014. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A problémádra nem az a megoldás, hogy ügyeletre viszed a gyereket. Én egyébként ennyivel nem vinném. De hétfőn nem is a saját dokinkhoz mennénk, hanem egy másikhoz. Az ügyelet nem arra van, hogy másodvéleményt kérj. Ezentúl mindig elvinned ügyeletre a babádat, ha beteg, mert nem bízol az orvosodban?
2014. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nekünk is ilyen volt az orvosunk. Váltottam. Igaz 15 km-t kell menni, ha valami baj van, de legalább megvizsgàlja normálisan. Szerintem hètfõn vidd a dokidhoz, h adjon beutalót fül-orr-gègère, s kezdj el èrdeklõdni normális orvos után.
2014. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Magán fül orr gége ügyelet is van és ott rendesen megvizsgálják!
2014. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Előző vagyok. Például itt: [link]
2014. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!