Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van más is akinek lázas lett...

Van más is akinek lázas lett a gyereke ebben a nagy melegben is?

Figyelt kérdés
7 éves kisfiam táborban volt a héten. Már tegnap köhögött meg folyt az orra, most este 7-re felment a láza 38-ra, sír annyira rázza a hideg. 2 hete volt beteg, egy hetet itthon volt, akkor kapott antibiotikumot is, ment egy hetet táborba és már megint beteg. Akkor ez vírus lehet?

#Betegség, láz, torokfájás, köhögés, orrfolyás,
jún. 29. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk is van most hasonló, ugyanezzel kezdődött. Torokfájás, köhögés, másnapra hőemelkedés, estére láz.

2 nap volt nagyon gáz, akkor fel sem nagyon kelt, azóta már jobban van, bár még köhög, folyik az orra. De láz már nincs.

Mi antibiotikumot kaptunk rá, én is elkaptam.

jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is beteg, torokfájásssal kezdődött, aztán tegnapelőtt éjszaka felment a láza 39 fokosra. Szerencsére mára jobban van, csak köhög még, meg a torka is fájdogál szegénynek:(.
jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is betegek vagyunk, bár lázunk nem volt, fiamnak hőemelkedés + fülfájás...köhögés is van mrg zölf orrváladék. 5 napja benne vagyunk... :/
jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
90%
A hideg nem okoz lázat, csak a fertőzés (csak az hideg időben jobban terjed, ezért kötik az emberek a hőmérséklethez).
jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze. Unokahúgom olyan helyen él, ahol mindig nyár van, de szokott lázas lenni. Most épp kéz -láb-szájbetegsége volt és 40fokos láza ☹️

Én itthon augusztusban voltam covidos 2 éve. Voltam lázas, pedig nem szoktam.🤷🏼‍♀️ Semmi összefüggés nincs. Nem a hidegtől van a láz.

jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évesem itthon volt a héten. Láz, nátha, torokgyulladás. A bölcsiből haza küldtek még 3 gyereket 38 feletti lázzal.
jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én lettem beteg múlt héten. Brutál torok gyulladás (gyógyszerekre se enyhült, se enni se inni nem tudtam, ami ebben a hőségben iszonyú kínzás volt.) 38,8 volt a lázam 3 napon keresztül. Rázott a hideg, gyógyszer se vitte le, hűtő fürdő se. Amikor vittem a játszóra a 3 éves kislányomat kérdeztem tőle, hogy fázik-e, és majdnem ráadtam egy kardigánt. Még jó hogy pont hazaért a férjem és nem engedte. Mondta hogy hőgutát kapna szegény, én biztos csak a láz miatt fázom.

Amikor jobban lettem, másnap a kislányom kért egy kis mézet, úgyhogy valószínűleg fájhatott picit a torka, de nála ennyi volt, fél nap.

jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ma is lázas volt reggel 38,5 akkor adtam be neki lázcsillapítót utána délután elaludt, 4 óra hosszát aludt és mikor felkelt 38 volt neki. Most 37,7 várok, hogy lefekvés előtt adjam be, hogy éjszaka bírja. Egy kis levest evett délben, inni iszik. Egész nap az ágyban van. Az a baj, hogy holnap Semmelweis nap miatt nem lesz rendelés, csak kedden, akkor meg pont délután rendel..Fejét meg torkát fájlalja.
jún. 30. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is lázas volt...sajnos attól hogy meleg van,betegség ugyan úgy előjöhet.
júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!