Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ki tud száradni egy gyerek...

Ki tud száradni egy gyerek egy nap alatt?

Figyelt kérdés
Ha egyfolytában megy a hasa meg hány. És mondjuk nem kap folyadékot. Félre ne értsetek. Nem ez a helyzet. De ha azt mondjátok hogy így nem lehet kiszáradni egy nap alatt akkor biztos nyugodt leszek, mert nálunk egyáltalán nem ennyire drasztikus a helyzet.
2022. márc. 6. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom pár óra alatt is tud nagyon rossz állapotba kerülni. 3 évesen is, 4 évesen is, 5 évesen is...

5 évesen megpróbáltam itthon átvészelni vele. Nem jött össze.. :(

2022. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen nekünk is mondta az orvos hogy hányás után két órán belül nem szabad inni vagy enni adni neki.
2022. márc. 6. 18:39
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hàt nekem 2 órát hànyás nèlkül nem bírnak ki ilyenkor..( kivéve èjjel, de akkor is hánynak de mondjuk 1-2 alkalommal)


Én sem…


Viszont egyikünk sem került kop-kop sosem még kórházba.


Nálunk az orvos javasolta a fentieket,

Nyilván nem mennyisèget csak néhány kortyot.


Közvetlen utána pedig valóban hányásra ingerel újra.

2022. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13!

Szerintem gyereke válogatja. Mondom, nekem meg ellentétes a tapasztalatom.

2022. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Amikor írtam a kérdést a következő nap alig evett ivott valamit a gyerek. Fáradt volt és végül kórházba jöttünk. Enyhe kiszáradása lett. Kapott infúziót. Itt is volt egy rotás gyerek és mikor hányt a gyerek mondta az orvos hogy most két óráig ne kapjon semmit.
2022. márc. 10. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!