Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Összeeshet egy 4 év körüli...

Összeeshet egy 4 év körüli gyerek a stressztől pár másodpercre?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam valami furát. Egy kisfiúnak nem adták oda a labdát (fociztak), és a gyerek ahogy kijött a pályáról a játszótér mellett, pár másodpercre egyszerűen összeesett. Úgy dőlt el, mint egy krumpliszsák.. Nem találta el a labda, vagy ilyesmi. Csak úgy magától.


Ilyen van? Vagy betegségre utal (epilepszia, bármi). Csak érdekelne, semmi extra.


2022. febr. 28. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Vagy simán ez a jól bevallt módszere arra, hogy elérje amit akar.
2022. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Így látatlanban nekem csak simán hisztinek tűnik. Rendesen földhöz tudják vágni magukat, ha valami nem tetszik
2022. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem volt semmi hangja, nem sírt. Szó szerint séta közben oldalra eldőlt, és mozdulatlan is maradt. Úgy kapta fel az anyja és pofozgatta az arcát..
2022. febr. 28. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a stressz. Van valamilyen betegsége
2022. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányom 5 évesen ájult el először. Azóta többször is. Az elsőnél kórházba is kerültünk,epilepsziára vagy magas vérnyomásra gyanakodtak,de szerencsére semmit nem találtak. Mai napig van,hogy elájul,de már megfigyeltük,hogy akkor ha betegeskedik,ha lázas akkor meg tuti.Végül is azt mondták vannak ilyen tipusok.
2022. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is valami betegségre/szervi okra gondolnék először. Nem 4 hanem 10 évesen, de én is összeestem párszor, alacsony volt a vérnyomásom. De lehetett a szíve, a vércukra, gyógyszer mellékhatása, vérszegénység, valami öröklődő krónikus rendellenesség, meg valószínűleg még ezernyi dolog ami most nem jut eszembe.
2022. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet affektív apnoe is
2022. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!