Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyi idős korig szokás a...

Mennyi idős korig szokás a gyerek lázát popsiból mérni?

Figyelt kérdés
Mikortól lehet hónaljból mérni?
2021. nov. 25. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
1-1,5 éves koráig általában. Egy másfél éves már képes kivárni a hónaljban történő mérést is, persze azért inkább rapid hőmérő a biztos. 😀
2021. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kezdetektől hónaljban mérjük, jó "kifogás" egy kis ölelős-összebújós könyvnézegetésre pl. A gyerekorvos meg fülben méri a kezdetektől.
2021. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Csak pár hónaposan mértem ott, hónaljához oda tudod fogni már a fél évesnek is.
2021. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Mai világban nehogy már valaki fenékben mérjen lázat. Vannak olyan hőmérők, amiket homlokhoz tartva 3 másodperc alatt megmérik. Felesleges kínzás. Amúgy meg nem hiszem el, hogy könnyebb percekig egy babapopsiban tartani egy lázmérőt, mint hónaljban. Már rég büntetni kéne aki ilyet tesz.
2021. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

azért a homlokmérők nem az igaziak, bölcsiben dolgozom, tapasztaltam.

kérdező, miután ülni tud a gyerek, hónaljban lehet mérni, mi így tanultuk.

2021. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ùjszülöttnek is lehet hònaljban mèrni.

Viszont ha làzas, azt èrzed a gyerek bőrènek hőmèrsèkletèn làzmèrő nèlkül is.

2021. nov. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívkórházban, frissen műtött babáknál megfelel a homlokmérő, akkor nekem is. Márpedig ott megfelel, sajnos tapasztalat.
2021. nov. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!