Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Iskolás, óvódás gyereket még...

Iskolás, óvódás gyereket még milyen betegen engednél még el?

Figyelt kérdés
úgy értem pl meg van fázva
2021. okt. 21. 09:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze, aki otthon van annak künnyű, de pl ha nekünk kellene ennyi felvigyázást megoldani azt csak nagyival menne. Másképp sehogy. Én is emlékszem, hogy amikor ovis voltam mindig beteg voltam de mentem mert ezt tartották jónak a szüleim.
2021. okt. 21. 12:28
 12/15 anonim ***** válasza:

Délelőtti orrfújás 3 alkalom, akkor már jelzik nálunk


( nem a hidegről bement és emiatt)


Nekem nem volt làzas egyik sem, mègis 2,5 hetet voltak itthon.


Az oka, amiért ezt követelik:

Engem és az apjukat is megfertőzték, mi majd meghaltunk, tüszős mandula.. rosszullét, folyamatos alacsony láz.


Mindenkire másképp hat, van, aki köhögőrohot kap ugyanaztó, valakibek pedig csak épp folydogál az orra.


Egyébként iskolába lázmentes náthával mehettem..

De h megtehetem én nem engedném

2021. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%

Annak idején mi is láz nélküli betegséggel mehettünk, fújtuk az orrunkat, köhögtünk és kész. De most már azért valljuk be, hogy fejlődött ez a hozzáállás - még ha nem is mindenkinél - és logikus, hogy a beteg gyerek közösségbe küldésével más embereket sodorsz veszélybe. És mivel társadalomban élünk, ezért tisztelnünk kell a mellettünk élőket. Te valószínű nem lehetsz túl empatikus, mert ez a gondolkodás arra utal, hogy csak magaddal és a saját köröddel foglalkozol (sokan vannak így). De mint mondtam, nem körülöttünk forog a világ, társadalomban, együttélésben élünk.

Ha beteg volt a gyerekem, akkor bizony felváltva voltunk itthon a férjemmel, kilőttük az összes szabadság lehetőségünket és nyaralni se tudtunk elmenni. Ilyen ez. Egy gyerekkel a betegségeket is vállalod.

2021. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13 as megértelek. Amúgy pont amikor torokgyulladással minimális lázzal vagy több esetben normális megfázással ültem az irodában. Akkor adta elő ezt a főnököm, hogy maradjak benn még tovább mert közös cél, társadalom, felelősség, hogy náthásan vagy lázzal benn üljek. Szóval ellenkező előjellel is szeretik sokan ezeket használni
2021. okt. 21. 13:48
 15/15 anonim ***** válasza:
63%

Hát te ritka buta vagy: "Azt mondom, hogy mindenki mehetne betegen, az lenne a legegyszerűbb. "

Az egy óvoda , nem pedig kórház.

2021. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!