Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 éves gyermeknek lázra ti...

3 éves gyermeknek lázra ti használnátok még kúpot?

Figyelt kérdés
Vagy ti mit adtok 3 év körüli kicsiteknek lázra?
2021. júl. 20. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Igen volt hogy 6 évesnek is ha hányt
2021. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem

Simàn beveszi a szirupot.

Ha hànynak adnék kúpot is, nem ellenzem, csak feleslegws.

Nurofen

Vagy

Panadol szirupot

2021. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Eleteben 1x kapott kúpot, 5 hònaposan. Akkor annyira ki volt kèszülve, hogy nem nyelt volna le semmit.

Elvből nem kène semmit a gyerek fenekèbe dugdosni.

2021. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Én egyszer adtam a gyerekemnek kúpot, de akkor már 2 napja volt székrekedése. A gyerekorvos is mindig a szirupot ajánlotta
2021. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Lázra nem, de hányás miatt kicsit később is orvosi előírásra, hogy megússza a kórházat
2021. júl. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Én a 7 éves fiamnak adtam kúpot a múlt hónapban. Nagyon lázas volt, emellé a gyomra is kikészült. Vagy ez volt vagy a kórház.
2021. júl. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

3 évesen még simán. Bár akkor a Germicid már nem nagyon hatott.

Úgyhogy áttértünk a Flamborin cseppre.

2021. júl. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Persze!

Gyorsabban felszívódik és nem terheli a májat, sokkal jobb és kíméletesebb mint a szájon át bevehető gyógyszerek.

Csak akkor nem adnám, ha ez a gyereknek gond lenne valamiért, tiltakozna, ekkor biztosan nem erőltetném.

2021. júl. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Én anno 4 évesen kaptam, pedig gyűlöltem, mert korán szégyenlős lettem, es emlekszem, hogy megalazva ereztem magam, hogy hasra forditottak es lefogtak.

Ilyen tiltakozas esetén biztos nem adnék. Ha viszont nem szenved tőle a gyermek, hatékonyság szempontjabol jobb, mint szajon át.

2021. júl. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

6 évesen is kapott a gyerek, de azt magának adta be természetesen. Elmagyaráztam miért jobb a kúp, felfogta, bólintott, bement a fürdőbe és beadta, ennyi.

Ha tiltakozna a gyerkőc nem adnám, bizzosan nem fognám le.

2021. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!