Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Melyik választott oltásokat...

Melyik választott oltásokat adattad be a gyermekednek, megbántad?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne hogy oltás után milyen mellékhatások voltak.
2020. szept. 19. 22:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Neisvacot és Bexserot kapott. Bexsero után lázas volt egy napig, de rossz kozerzete nem volt a láz mellé.
2020. szept. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

Én majdnem az összeset beadattam. Nem értem hogy lehetne ezt megbánni.

Egyiknél sem volt semmi mellékhatás.

Max azok szokták megbánni akik nem adatták be és elkapta a betegséget a gyerekük (pl. rota - ismerősék gyereke 2 hét kórház, majdnem kiszáradt stb.).

Aki nem oltáspárti az egyértelműen betegségpárti, max a tudástalanság, a butaság az, ami visszatartja az embereket tőle!

2020. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Neisvac, Bexsero. Nem volt semmi mellékhatása,lázas sem volt. Nem bántam meg.

Nekünk van több gyerekorvos ismerősünk (mi is egészségügyisek vagyunk), tőlük kérdeztük, érdemes-e a Bexserot beadni. Azt mondták igen, egyértelműen. Ritka, de előfordul, sok esetben halálos. Nem kockáztatunk, egy oltást megér.

2020. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

Neisvac.

A Bexsero mellékhatásaitól féltem, ezért az kimaradt.

2020. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%
Neisvac és bárányhimlő elleni (akkor még választható volt). Mindkettőt megbántam. A Neisvactól az alapból ordítós gyerekem őrjöngős lett, a bárányhimlő ellenitől pedig jó ideig (több hónapig) amikor kiborult, sírt, a bőrén csalánkiütésszerű kis pöttyök jöttek elő, amik pár óra múlva eltűntek. Utóbbi már nem jellemző, az őrjöngősség viszont maradt, pedig jó pár év eltelt. Odabszott az alapból sem ok idegrendszerének rendesen, de ezt úgysem fogja senki elismerni, sőt, még engem néznek elmeháborodottnak a gondolatért...
2020. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%
15-ös,a Neisvac-nak tényleg van ilyen mellékhatása? Az enyém is megkapta, sírós volt, most örjöngős, de én inkább a dackorszakra fognám.
2020. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%

16-os: Hivatalosan bizonyára nincs. De nekem az 1. adagot 7 hós kora körül kapta meg. Nos, egy ilyen pici normál esetben még nem magát földhöz vágós idegroncs... Az enyémből viszont az lett. Előtte legalább csak simán ordított a nap nagy részében.

Mondjuk ha dackorszak idején kapja, akkor ember legyen a talpán, aki el tudja dönteni, hogy mi miatt őrjöng...

2020. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%
Mi a bexserot, Rotateq, és a NeisVac-C-t adattuk be. Enyhén lázas volt és aluszékony is. Nem bántuk meg!
2020. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
Te se gondolatod komolyan, hogy az oltástól lett ilyen a gyereked...
2020. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
81%
Bexsero, neisvac, rota, a többinek még nincs itt az ideje. Semmi baja nem volt egyiktől sem. Inkább beoltatom, mint meghaljon...
2020. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!