Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiket választottál a gyermeked...

Kiket választottál a gyermeked keresztszüleinek? Miért éppen őket?

Figyelt kérdés
Hogyan vesznek részt a gyermek életében? Részleteznéd? Megfelelő így Nektek, jól döntöttetek?

2014. márc. 3. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs, és nem is lesz megkeresztelve a fiam.


De mi 2 gyereknek is a keresztszülei vagyunk. Az egyik a férjem húgának a fia, a másik egy közeli barát házaspár lánya.

Nem tudom, miért pont minket választottak.


Nem veszünk részt különösebben az életükben. Elég messze laknak.

2014. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első fiamnak nővérem a keresztanyja. Ő volt bent amikor szültem, segített és támogatott. Igazából sehogy nem vesz részt, kicsit eltávolodtunk egymástól. Igazából nem volt kit választani, annyira fontosnak sem tartottuk. Most barátnőm lesz a keresztanya.
2014. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a legjobb barátainkat választottuk. Az ő esküvőjükön ismerkedtünk meg a párommal. A keresztmama az én gimnáziumi legjobb barátnőm volt, a keresztpapa pedig a férjem gyerekkori barátja. Sűrűn összejárunk,hétvégente meglátogatjuk egymást, elvisszük együtt a gyerekeket ide-oda, együtt nyaralunk, ha úgy jön ki a lépés. A kisfiam ismeri és nagyon szereti őket.Ha bármi történne, nyugodt szívvel bíznám rájuk a kisfiamat.
2014. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak négy keresztszülője van. A férjem testvére a feleségével és az én két testvérem. A testvéreimet mindenképp akartam, és egyiküket sem akartam kihagyni, nem nagy az esély, hogy még egy babám lesz, emellett mindketten hívők, a férjem testvérét pedig csak azért kértük fel, hogy ne legyen sértődés. A testvéreim vigyáznak a fiamra, ha kell, tudják, hol tart a fejlődésben, mindig várják, hogy küldjek fotót róla, ha valamiért nem találkozunk, nagyon szeretik. A férjem testvére idén eddig egyszer látta, tovább nem részletezném, pedig ő vele egy városban lakom, míg az én testvéreim másik megyében élnek. Ha újra kezdhetném bevállalnám a sértődést és sógorékat nem kérném fel.
2014. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bátyám és az ő felesége a lányunk keresztszülei. Bátyámmal nagyon közeli a kapcsolatunk, annak ellenére, hogy 200 km választ el minket, minden nap beszélünk, és havonta egy hétvégén találkozunk átlagosan. Valahogy nem volt kérdés, ő volt az esküvői tanum is, nagyon szoros a kapocs. Nem egy "hívő típus", de azért, hogy a keresztapja legyen a lányunknak hajlanadó volt lekonfirmálni is!

Nagyon szeretik a keresztlányukat, napi szinten érdeklődnek mi újság van velünk, minden alkalommal meglepik valamivel, amikor találkozunk, tenyerükön hordozzák :)

Nyugodt szívvel rájuk bíznám a lányomat, ha velünk történne valami, szerintem ebben merül ki a keresztszülőség mibenléte...

2014. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi olyan keresztszuloket valasztottunk a gyerekeinkenk, akik vallasosak, ugybis nevelikna keresztgyereket es akiknek egyerelmu, hogy a kereszt szuloseg nem arrol szol, hogy ajandekot vesz neki alkalmakkor. Aki fugyelemmel kiseriba fejlodeset, aki programot szerez neki, aki beazelget vele es peldat mutat. Nekunk nagyon jol bevalltal, jo valsztas volt a hugomek es nagyon regi barati hazaspar, akinek sajnos nincs sajat gyerekuk.
2014. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sógornőm és a férje lesznek a keresztszülők. A kislányuknak mi vagyunk a keresztszülei. Németországban élnek, így annyira aktívan nem veszünk részt egymás életében.
2014. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!