Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti hova tennetek a picit az...

Ti hova tennetek a picit az alabbi helyzetben?

Figyelt kérdés
En mindig szerettem, ha az ujszulott baba a mi halonkban alszik, nekem ugy volt kenyelmesebb. Mikor a fiam szuletett, a lanyom 3 volt, akkor koltozott, masik szobaba, ami a mienkbol nyilik, nyitott ajto mellett egy legter, par lepes az agyaink kozott. A pici kerult mellenk kozvetlenul. a lanyom mindig jo alvo, nyugodt gyerek volt, most is az, a fiam viszont egyaltalan, gyakran ebred, anyas, stb.alapbol problemasabb. A 3. babank ev vegen fog szuletni. A fiam semmikepp nem mozditom, orulok,h.megszokta a helyet, bar igy is uj agyat kap 18 honapos lesz a kicsi szuletesekor. Tegyem a picit hozzank, es talan allandoan kelteni fogjak egymast, vagy tegyem a lanyomhoz, ami kb plusz 2m tavot jelent, es nekem ott is lenne agyam, csak szukseg eseten ingaznek a ket gyerek kozott?Egy ajto mindig van, amit be lehet zarni nagyobb zaj esetere.Ti hogy csinalnatok?Bocsi, ha hosszu voltam.

2018. szept. 13. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Én a két nagyot raknám egybe. Az új ágy egyből menjen a gyerekszobába. Lehet, ha nincs a közeledben a fiad, akkor az alvása is jobb lesz, plusz az új ágyba úgy kéne szoktatni, hogy ott egyedül alvás van (nem feltétlenül egyedül elalvás). Ha meg nagyon nem bírja, akkor menjen közétek, de ha elaludt mindig vigyétek vissza.
2018. szept. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy ahogy az egyes, de írtad, hogy ez nem opció.
2018. szept. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jol ertelmezem, a legnagyobb gyerek alszik a legjobban, egyedul, ugye?

Melle emiatt en nem raknek be ebredos/siros kistestvert. A legnagyobb gyereket teljesen kulon szobaba koltoztetnem, most mar neki nem kell olyan szobaban lennie, ami a tietekbol nyilik.

Legalabb igy az o jo, nyugodt alvasa megmaradna.

Ha a kozepso vevo lenne ra, akkor o mehetne a mellettetek levo szobaba, az ujszulott pedig aludna veletek. Ha nagyon nem lenne ebben benne a kozepso, akkor a kicsi menne a mellettetek levo szobaba, max ott aludnal vele.

De egy biztos: mar jo alvo, nagyobb gyerek aludjon egyedul, ebredezo kisteso nelkul.

2018. szept. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Meg egy ideig tepelodok, hogy is legyen. A nagylany a kicsivel akar lenni, mert az a kishuga lesz. Szerintem megprobalom,h.osszerakom oket es en is odakoltozok, a kozepso meg marad a helyen az apjaval, aztan ha nagyon nem mukodik, akkor jon a kovetkezo variacio.
2018. szept. 14. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!