Hányszor mosol egy héten (gyerekesek)? Minden homokozás, bekoszolódás után mosod a ruháit?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 06:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kb. 4 naponta mosok.

Minden nap tiszta ruhát kap a lányom, bár én egyedül nevelem, így nem is gyűlik össze hamar a ruha, ezért elég a 4 naponta mosás.

2015. ápr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Négyen vagyunk. Hetente kb 5-6 -szor mosok 5kg-s mosógépben. Homokozás után minden megy a szennyesbe. Havonta a nagyobbik vászoncipőit is kimosom. Ha nem koszolódik be a ruha (ez általában csak a nadrágot szokta érinteni, illetve az atlétát), akkor 2-3 napig is rájuk adom. Ha már egy kisebb kosz, vagy ételmaradék van a ruhán , már mosni szoktam.
2015. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
neki kb egy héten 2 adagot mosok, de azt teljesen dugig tömve. meg színfogóval mosok,így nem megy pár db-ért ezért vagy azért. sokat bukik, nem is számolom hányszor kell cserélnem egy nap a ruhát. cserélem,mert savanyú szaga van a kijött tejnek (8hónapos) plussz van egy vanishes mosásom a főzelékfoltos ruhákra. 2 db-ért nem inditom naponta a vanishel,annál többe kerül azért. ha elmegyünk,váltóruhát mindig kell vinni.
2015. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Naponta egy adag a kisfiam ruhái es egy adag a mienk ez minden nap. Pluszban jönnek erre az egyebek : kis szőnyeg, barmi ami befer a mosogepbe azt en rendszeresen mosom. Papucsot cipőt mosohaloban.

Kertes hazban lakunk napi 2-3 átöltözés van.

Ha leeszi, összepiszkolja átöltöztetem azonnal ahogy magunkat is ( nem jatek közben, hanem amikor befejezte

2015. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!