Hányszor mosol egy héten (gyerekesek)? Minden homokozás, bekoszolódás után mosod a ruháit?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 06:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen! Egyedül a cipőt nem,ha meg tudom törölni a homokot meg kiszórni! Jó idő van, van teraszunk, fél nap alatt minden megszárad. Egy gyerek van, de heti 4x biztos mosok.
2015. ápr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Elsö lányomnál még napközben is átöltöztettem ha kicsit koszos lett.


Most már kettö van 3 és 4,5 évesek. Ha itthon vagyunk vagy a kertben akkor nem kapnak új ruhát. Ha kicsit koszos ami nem feltünö akkor kimehtnek benne az utcára, ha nagyon koszos akkor kapnak új ruhát.


Most pl tegnapi ruhája a kicsinek tiszta maradt, így ma megint azt kapja.

2015. ápr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 sandrachnologic ***** válasza:
72%

Heti 5-6x (vilagos 30fokos, Szines 30 fokos, mindkettőből indítok ugyanigy egy 60 fokost is, illetve heti 1adag torulkozo/agynemu összejön, vagy soron kivul meg egy adag...)


Most fog születni a pici babank, igy magy 4-én leszünk, tobb lesz a mosnivalo is, pedig szinte mindig fullon indítom el igy is az 5kg-os mosógépet...

2015. ápr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Heti 5-6 mosás biztosan van. Igen, minden nap tiszta ruhát kapnak, nyáron, ha sokat vagyunk délelőtt játszótéren, akkor délben fürdés és tiszta ruhában alvás, tehát ilyenkor napi 2 garnitúra elfogy. Nem szeretem, ha koszos rajtuk valami, inkább mosom. Két gyerekünk van.
2015. ápr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5-6 alkalommal biztosan mosok, ősszel születik a második gyerkőc, akkor gondolom mindennap pörög majd a mosógép.
2015. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van, heti 5-6 adagot mosok a 7 kilós mosógépben. Nem kapnak mindennap tiszta nadrágot, van kinti meg benti nadrágjuk, azon belül is van ovis kinti, amit akkor cserélek, ha láthatóan koszos, az itthoni kintit meg néhány naponta, azt fél óra alatt koszosra térdelik.
2015. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Átlagosan 5-6 mosás biztos lemegy. Van, hogy kétszer is egy nap.

Az én gyerekeim nem csinálnak semmit fél gőzzel, nálunk nincs olyan, hogy csak kicsit koszos vagy tiszta marad.

A kicsi izomból gyakorolja az egyedül evést, még a vitorlavászon nagyságú előkét is kijátssza.

De nem csinálok ügyet belőle, van ruhájuk bőven, a mosógép pedig azért van, hogy használjam.

2015. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 adagot mosok 9kg-s gepben, de az mindig tele van.2 gyerek van, a kicsi 4,5 hos, a nagy 9 eves, igy egyikuk sincs igazan a "koszolos" korszakban.
2015. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
1 gyerek van. Heti 4-5 x mosok. Minden nap bentre új ruhát kap, amit Hetente mosok az a kantáros farmere, kabátot 2 Hetente.
2015. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
1 kisgyerekkel heti kb 4 adagot mosok 6 kilós géppel. Ha koszos a ruhája kicserélem ha utcára megyünk, de ha itthon pl. leeszi, nem vizes, nem zsíros, akkor csak este veszem le. Van külön itthoni ruhája, így öltöztetem mindig ha jövünk-megyünk. Az itthoni ruha néha kibír több napot, az evésektől függően.
2015. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!