Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nem veszik a baba/gyerekruháka...

Nem veszik a baba/gyerekruhákat még pár száz forintért sem. Hol szerzik be a ruhákat azok akik még ennyit se akarnak erre szánni? Mindent ingyen és házhoz akarnak. Mire számítanak? A márkás átnőtt ruhákat sem tudom eladni.

Figyelt kérdés

júl. 21. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
A védőnőnél nyilván a használt ruhák nem ott vannak ahol vizsgál. Van külön helység mindenhol az épületben erre kijelolt helyen. Csaladsegitohoz is beviheted. Vagy rakj egybe pár darabot és úgy 1000 vagy több. A túl olcsót én se venném.
júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

En vinteden szoktam eladni, amit ott nem vesznek meg, azt ingyen elvihetosnek feldobom a helyi facebook csoportba, elviszik.

Ami olyan, azt meg szimplan kidobom. Foltos ruhakat ajandekba se adok.


En amugy sokat vasarolgattam hasznaltan, de kb olyan 74-es merettol nagyon nehez mar szep ruhakat talalni, igy megveszem ujan. Overal, kabat, halozsak es atnott ruhak, amiket meg ugy lehet venni, de egy bizonyos kor felett illetve kor alatt nagyon amortizalodnak a ruhak :D

júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rákérdeztem a védőnőnél, hogy ismer e olyan családot ahol pld téli overált, vagy épp csak használt bébiruhát szívesen fogadnának, mondta hogy van családja ahol jó lenne úgyhogy én a most 6 éves lanyomrol is vittem meg olyat amit megvettunk de alig használtunk és máshol meg örültek neki.
júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a rokonságban tudtam, természetesen ingyen, megszabadulni a cuccoktól.
júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!