Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nem veszik a baba/gyerekruháka...

Nem veszik a baba/gyerekruhákat még pár száz forintért sem. Hol szerzik be a ruhákat azok akik még ennyit se akarnak erre szánni? Mindent ingyen és házhoz akarnak. Mire számítanak? A márkás átnőtt ruhákat sem tudom eladni.

Figyelt kérdés

júl. 21. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván ingyen. Pl én mindig ingyen adtam mindent. Márkás ruhát meg amúgy se vettem volna használtan
júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Rokonoktól, ismerősök kapják ingyen. Pár darabot vesznek szebbet, de azt újat. Legalábbis a környezetemben.
júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Rokonktól, ismerösöktöl KAPNAK ingyen, a legtöbb szivesebben ad ilyet a gyerekére, mint teljesen ismeretlenektöl vett cuccokat, amikröl nem lehet tudni, milyen helyen éltek, mennyire voltak betegek, koszosak, stb.

Ha venni akarnak, akkor újat, idegentöl használtat nem

júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi csak másfél éve élünk Magyarországon. Nekem nem ad senki de nekem sincs kinek adni 😅, ebben nem volt szerencsém.
júl. 21. 17:45
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Védőnőnek, alapítványnak, egyesületnek adhatod, ha csak szabadulni szeretnél tőle.
júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Add a családsegítöknek
júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5,6


Nem szabadulni szeretne tőle, hanem el szeretné adni

júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én el szoktam adni 100-300 ft/db áron a jobbakat, meg venni is szoktunk használtan (=átnőtt, gyakorlatilag sosem hordott) ruhát. Annyira nem izgat, hogy hónapokig őrizgessem. Meghirdetem, amit nem visznek, oda szoktam adni a szomszédaimnak, ahol 1 évvel kisebb, azonos nemű gyerek van és örülnek neki. De amióta a nagyobbik már 1+ évig is hord egy ruhát, jellemzőbb, hogy a testvérének se tudom elrakni, mert tönkreteszi, csak pár kabátot, vagy ilyesmi. De egy széjjel kopott pólót vagy nadrágot már neki se őrizgetek.
júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A helyi csere-bere csoportban is csak a potyát lesik még 100ft/db áron sem kell. Álltalában házhoz kérik meg majd családikor fizetnének 🙆‍♀️🤦‍♀️. Járok védőnőhöz, de még sohasem láttam, hogy vittek volna oda ruhát vagy esetleg állt volna valamelyik helységben ( mivel kicsi a helység mindent látni).
júl. 21. 18:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a védönöt, valószínüleg ismer családokat, akiknek szüksége lenne rá - ilyenkor nem odaviszik neki, hanem ha jön hozzád, elviszi egyenesen azokhoz.
júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!