Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért esik sokaknak ennyire...

Miért esik sokaknak ennyire nehezére megtanulni kendőt kötni?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kérdés van. Inkább teszik olyan csatosba a picit, ami még nem neki való. Vagy inkább viszi kenguruban.

Nagyon sokan élből elutasítják a kendőt és meg se próbálják megtanulni. Nincs is ezzel semmi baj: egyáltalán nem kötelező hordozni.

De aki hordozni akar, annak miért csak az előnyei kellenek?

Mindenki tart tőle először, az első hetekben sokan kötik meg bénán, de belejönnek. Senki se úgy születik, hogy tudja.

Viszont felháborító, hogy sokan inkább a baba egészségével hazardíroznak, mert lusták elmenni egy hordozó klubba megtanulni kendőt kötni.


Akinek nem inge...



#Lustaanya #nem a te csípőd megy tönkre #meg lehet tanulni
2018. ápr. 9. 15:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Túltedded magan ezen a témán mostanra remélem... szánalmas vagy azzal foglalkozni ki miért hordja a gyerekét így és úgy... tegyél magadnak egy szivességet és fordítsd el a fejed mikor ilyen horrort látsz az utcán te nagyfejű! Mi a f aszt képzelsz magadról ki vagy te?
2018. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én is az alapból elutasító vagyok.

Ellenszenves, nem vagyok kenguru vagy valami erszényes, a babakocsi sokkal praktikusabb, egyszerűen mélyről jövő undorom van tőle.


Akinek nem inge...

2018. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
20-as, mivel felnőtt vásárolhatja ez már egy korlát. Az pedig, hogy 20 éve mi volt, jelen esetben nem releváns. Egy elszúrt hordozást a bagózáshoz hasonlítani....
2018. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!