Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért esik sokaknak ennyire...

Miért esik sokaknak ennyire nehezére megtanulni kendőt kötni?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kérdés van. Inkább teszik olyan csatosba a picit, ami még nem neki való. Vagy inkább viszi kenguruban.

Nagyon sokan élből elutasítják a kendőt és meg se próbálják megtanulni. Nincs is ezzel semmi baj: egyáltalán nem kötelező hordozni.

De aki hordozni akar, annak miért csak az előnyei kellenek?

Mindenki tart tőle először, az első hetekben sokan kötik meg bénán, de belejönnek. Senki se úgy születik, hogy tudja.

Viszont felháborító, hogy sokan inkább a baba egészségével hazardíroznak, mert lusták elmenni egy hordozó klubba megtanulni kendőt kötni.


Akinek nem inge...



#Lustaanya #nem a te csípőd megy tönkre #meg lehet tanulni
2018. ápr. 9. 15:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Én nem igazán szoktam ezzel foglalkozni, hogy ki mibe hordja a babáját, de nemrég láttam egy 1 hónap körüli babát csatos hordozoban és szörnyű látvány volt :( Össze volt “esve” a baba benne, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Azért ez már szerintem is túlzás, de nincs mit tenni, mindenki maga dönti el mit hogyan csinál a gyerekével.
2018. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Sajnos sokan gondolkodnak úgy, hogy a gyerekével azt csinál, amit akar. Holott nem a tulajdona! Ő is egy ember, csak picike és nem önálló.

Írtam: egyáltalán nem kötelező hordozni! Tolja babakocsiban, vagy maradjon vele otthon! De ne lógassa a gyereket azért a nyakába kenguruban, mert TUDJA, hogy árt neki, de így kényelmesebb, mint emelgetni a babakocsit.

2018. ápr. 9. 16:33
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem biztos hogy van a közelben hordozó klub...
2018. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
Voltam.klubban, nem tudtam megtanulni.. De rugalmas kendőztünk,utána mt. Egyszerűen a kicsik se szerették a szövött kendőt.
2018. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

6hósan 10 kg volt a fiam...és csak ölben aludt.Alig vártam, hogy letegyem.

Van kendőm párszor próbáltam.Van kenguru egyszer próbáltam.

Nem hordozok.Mindenkinek szive joga mit csinál.

De mivel a csecsemőnek vannak jogai úgy gondolom, hogy ha oly annyir káros lenne pl. a kenguru akkor betiltanák.

Nem teszik.20 éve abban hordtam a fiam.Kendőről még csak nem is hallottam.Semmi baja...biztos szerencsém volt.Ja a komptól sincs baja...biztos abban is szerencsém volt...

Nagyon túl van lihegve a téma.

2018. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%
Lusta vagyok és béndzsa. Vettem egy close caboot, azt egyszerű felvenni, ès jó is a kicsinek.
2018. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%
16, a te logikáddal élve a cigi sem lehet káros, hisz korlátozás nélkül megvásárolható...
2018. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó tényleg korlátozás nélkül vásárolható? Mesélj még :)
2018. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%

19, miért tán nem annyit veszel belőle felnőttként, amennyit akarsz? De.

Azt ne mondd, hogy azt hiszed csak a gyerekeknek árt. De 20 éve még egy 3 évest is kiszolgáltak vele.

2018. ápr. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!