Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a Máté névhez?

Mit szóltok a Máté névhez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 17:06
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%
Valóban,sajnos tucatnév lett.
2010. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
66%
nem tetszik, de ha tetszene is, akkor is tucatnév.A környezetembe van vagy tíz Máté baba, ráadásul becézni se lehet.Mátéka, nekem elég béna
2010. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Nekem kettos erzeseim vannak a nevvel: egy volt parom miatt nem szeretem, unokatesom kisfia miatt imadom :)

Szep nem de tnyleg mar nagyon sok Mate van :(

Viszont az nem baj, ha nem lehet becezni.

En a tul becezett neveket nem szeretem.

De ha Nektek ez tetszik akkor ne erdekeljen ki mit mond.

2010. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon szép név, de minden második kisfiút így hívnak. A babatornán 3 kisfiút, a Ringatón 2-t, a házban 3-at, a kolléganőim közül is van egy csomó, aki ezt adta a fiának.

Hiába tetszik, én nem adnék olyan nevet a gyerekemnek, hogy ha szólok neki, minden második baba odafordul felém a játszótéren. :)

De a döntés a tied.

2010. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon szép név,a terhességem alatt kb.a 35-ik hétig Máté volt a fiam,de aztán annyi lett hirtelen körülöttem,hogy változtattunk,igy lett Levente.

2010. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
55%
Tucatnév a Bencével együtt!!
2010. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Így hívják a fiamat!Sok van belőle igaz,de ha tetszik tarts ki mellette!Mi azért választottuk,mert jól megy a vezetéknevünkhöz.Biztos nem fogják csúfolni oviban,iskolában,hogy furcsa neve van!
2010. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Az én fiam Bence és lehet, hogy ez is tucatnév, de lesz@rom. Nekünk nagyon tetszik és ez a lényeg. Én meg a nagyon "modern" ritka neveken akadok ki, nem mondanék példát, nehogy valakit megsértsek. Ha nektek közel áll ez a név a szívetekhez és ha a fiadat gondolatban ezen a néven szólítod, és jól eső érzések töltenek el, akkor jó nevet választottál.
2010. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egyetlenegy fiú név tetszett a vezetéknévhez és szépen csilingelő. Én is gondoltam, hogy sok Máté van már, de igazából itt az oldalon, mikor megkérdezték mi a babátok neve, csak az én fiam volt Máté, kb, többre számítottam. Nem is ismerek más Mátét, pedig járunk babás társaságban. Amikor szültem, a szobatársam fia is Máté volt, egynapon születtek.... Engem nem zavar, inkább legyen több belőle, minthogy azt se lehessen tudni a nevéből, hogy fiú e vagy lánynév. Becézni nem lehet, de nem is kell. Így szép, ahogy van.
2010. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Anyukák, miért baj az hogy tucatnév? Ha az tetszik. Kisfiam Zoltán Nándor. Zoltán is van egy pár darab, de úgy hívják az apukáját, Nándort pedig apukám után kapta. Tucatnév akkor az, az senkit sem érdekel.Inkább tucatnév mint az idióta kimondhatatlan nevek. Nagyon szép név. Add neki nyugodtan ha tetszik.
2010. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!