Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok! Van itt olyan, akinek...

Csajok! Van itt olyan, akinek a férje (az én férjemen kívül) minden héten, de legalább kéthetente elmegy a haverjaival kocsmázni?

Figyelt kérdés

Már a terhességem alatt is minden hétvégén elment, még aznap is, amire ki voltam írva "Ugyse szülsz meg ma!" felkiáltással...


A kislányunk 2,5 éves, és mág mindig ez a helyzet, épp most ment el... Ilyenkor már délután 3kor elmegy és hajnalban jön haza. Egyszer kétszer elkísértem, lerészegednek és ennyi... Nem látom az értelmét, tehát nem egy baráti beszélgetés, stb, csak az ivás délutántól, reggelig. És ha kiakadok, mindig azzal jön, hgoy ő alig jár el...


Lehet az én barátaim túl komolyak, de ahol már gyerek van, a férj sose jár el, és ez nem is teher neki, örül, ha a családjával lehet az egész heti munka után, pedig velünk egyidősek...


Teljesen ki vagyok akadva... Nektek is ilyen a férjetek, hogy ahhoz, hogy veletek töltse a hétvégét előtte le kell innia magát??

Az a baj, hogy a haverjai mind fiatalabbak nála, és se kutyájuk, se macskájuk, még otthon laknak, így nincs más dolguk mint a keresetüket elisszák, azért nálunk lenne jobb helye is a pénznek.


2010. júl. 2. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos teljesen átérzem a helyzetedet!Csak nálunk nem heti 1x megy el!(mondjuk piálni soha nem szokott)

Ugy dolgozik,hogy egy nap munka 1 nap szabad!Nos az az 1 nap szabad,az általában a barátaival van,jó ha 1 vasárnap itthon van,ha meg elmegy ,akkor 2 körül,de legalább nem hajnalban,hanem este 8-9 körül megjön,de akkor is szar!

Bár a mi gyerekünk még csak 2 hónapos,de egyre inkább fogy a türelmem,azzal vigasztalom,magam hogy még nagyon fiatal (22 év)(én 24év),de néha elgondolkodom azon,hogy kell ez nekem?Annyi hal van a tengerben,és biztos találnék valakit,aki jobban megbecsül,még gyerekkel is!Csak nem szeretném,ha az én kis drága kisfiam,"csonka családban" nöne fel,ezért erölködöm még vele,hogy HÁTHA megáltozik,és akkor mi leszünk az elsők nem a barátok!!Szomorú helyzet,de tudom,hogy elöbb utobb, ugy is megoldom a problémám! Kitartást neked is!!!:)

2010. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%
Elég szemét a férjed, hogy ezt mellettetek megengedi magának. Nekem egy trógernek tűnik, bocs.
2010. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
onzo troger gyerek aki csak magara gondol csereld le!!!
2010. júl. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3 vagyok.Azért az nem úgy megy ám csak hogy ha nem jó akkor kidobjuk.Főleg hogy elég sok részletet nem is tudunk.pl hogy mindketten akartátok e a gyereket vagy csak te vagy csak véletlen lett?Nem mentség a részegségre hogy fiatal,hiszen egy 23 évesnek már van némi sütnivalója,de még gyerek,és nagyon nincs kész a családalapításra.lehet hogy csak menekül a felelősség elöl,mert rá lett kényszerítve egy helyzet amit ő nem akar.amikor van egy gyerek,nem lehet csak úgy dobálózni hogy lecserélem,a gyerek nem játék egy életre megérezheti a hatását.egy komoly beszélgetés esetleg egy kívülállótól hangzott jó tanács segíthet esetleg.de próbálkozni kell,ha igy nem megy másképp,akar e ő egyáltalán családban élni,akar e ő jó apa lenni?ezeket a kérdéseket mind felteheted neki.
2010. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy nem úgy van, hogy csak úgy le lehet cserélni a férjet, mindent számításba kell venni az anyagi összefonódás stb. DE erre a viselkedésre nincs mentség, akár akarta a gyereket akár nem, akár fiatal, akár idősebb. Ez egy felelőtlen, tróger viselkedés és szívből sajnálom az anyukát és a babát.Én azért nem tudok ennyire toleráns lenni, nem egyszer-kétszer csinálja, hanem rendszeresen eljár otthonról.
2010. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem akarok elkeseríteni, de mondjuk ki őszintén egy alkoholistával (mert az) nem lehet beszélni. Meg fogja ígérni, hogy megváltozik, majd másnap megy a haverokkal inni. A gyereke nem tudta megváltoztatni, akkor egy beszélgetésnek sem fog sikerülni. Én a helyedben inkább a szüleivel beszélnék erről, illetve a saját szüleimmel, arról ha elválnék mennyire tudnának besegíteni. Erősen elgondolkoznék azon, hogy anyagilag mennyire tudnám tőle függetlenül természetesen gyerektartást fizetnie kell - nevelni a gyerekem. Szerintem, ha együtt maradsz vele, a későbbiekben egyre rosszabb lesz, változni tuti nem fog (jó irányba). És a gyereknek is jobb egy nyugodt környezet, mint az, hogy lássa az apját részegen hazatántorogni, illetve az anyját ezen idegeskedni. Nagyon szomorú ez a helyzet, de van kilátás! Sok erőt kívánok Neked!
2010. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!