Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok! Van itt olyan, akinek...

Csajok! Van itt olyan, akinek a férje (az én férjemen kívül) minden héten, de legalább kéthetente elmegy a haverjaival kocsmázni?

Figyelt kérdés

Már a terhességem alatt is minden hétvégén elment, még aznap is, amire ki voltam írva "Ugyse szülsz meg ma!" felkiáltással...


A kislányunk 2,5 éves, és mág mindig ez a helyzet, épp most ment el... Ilyenkor már délután 3kor elmegy és hajnalban jön haza. Egyszer kétszer elkísértem, lerészegednek és ennyi... Nem látom az értelmét, tehát nem egy baráti beszélgetés, stb, csak az ivás délutántól, reggelig. És ha kiakadok, mindig azzal jön, hgoy ő alig jár el...


Lehet az én barátaim túl komolyak, de ahol már gyerek van, a férj sose jár el, és ez nem is teher neki, örül, ha a családjával lehet az egész heti munka után, pedig velünk egyidősek...


Teljesen ki vagyok akadva... Nektek is ilyen a férjetek, hogy ahhoz, hogy veletek töltse a hétvégét előtte le kell innia magát??

Az a baj, hogy a haverjai mind fiatalabbak nála, és se kutyájuk, se macskájuk, még otthon laknak, így nincs más dolguk mint a keresetüket elisszák, azért nálunk lenne jobb helye is a pénznek.


2010. júl. 2. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Gyerek még, nem nőtt fel.

Nálunk hozzánk jönnek a haverok és együtt iszunk, beszélgetünk. Ugyanis akkor MINDKETTEN, együtt tudunk ott lenni a barátokkal és közösen jól érezzük magunkat.

Ezen kellene elgondolkodni...

2010. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de tudtad, hogy kit választasz. Gondolom nem akkor kezdte el azt a kocsmázós dolgot, amikor terhes lettél. Hát, én ilyen férfihoz alapból nem mentem volna hozzá, de szűlni tuti nem szűltem volna neki. :(

Szerintem az ilyen férfiaknak nem kell család, elég önző és usztustalan viselkedésnek tartom, hogy hetente 2-szer lerészegedik.

2010. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
az én párom hetente megy focizni a haverokkal,de ez nem gond,ennyi kell.nincs is belőle semmi gond,viszont amit te írtál az más,úgy érzem a te párodban még semmi felelősségérzet nincs,nem igazán családi beállítottságú.de ne ha számon kéred tőle attól csak rosszabb lesz a helyzet,mert még ő nem érett rá,hogy magától elhagyja ezeket a dolgokat,saját maga kell hogy úgy döntsön nem megyek többet vagy csak ritkán.ha veszekszel vele csak azért is menni fog.
2010. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Furcsa ismerőseitek lehetnek, hogy ahol gyerek van ott már sosem járnak el otthonról.

Mi gyerek mellett is eljárunk, "kocsmázni" is, grillezni, koncertekre. Együtt, illetve ha úgy alakul, akkor egymás nélkül is. Ettől nem lesz senki rosszabb apa/anya.

2010. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ja, igen azt nem írtam, a heti egy foci, az minden héten van, de azért sose szólok, mert a sport, mozgás szerintem is fontos.


Igen tudtam kihez megyek, de azt hittem, hogy meg tud változni... mert ebbe a rossz irányba is már akkor változott amikor ismertem, a kapcsolatunk elején egy tüneményes srác volt, sülve-főve együtt voltunk, aztán új barátiköre lett, és akkor váltzott meg, sajnos rossz irányba, és ezért gondoltam, hgyo még vissza tud változni, olyanná, amilyen régen volt.

2010. júl. 2. 15:07
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Vannak közös barátaink ( az a többség) és vannak olyanok akik külsősök, neki is van külön kör nekem is:)

Szerintem elég konzervatív hozzáállás az, hogy nem mehet sehová a szerelmed, illetve ha mégis akkor csak veled és a baráti körrel illetve veled és a babával és a baráti körrel.

Engem sosem zavart ez, már a kapcsolatunk elejétől volt legalább egy nap a héten amikor mindketten kimenőt kaptunk(ez általában szombat volt) így én mehettem a barátaimmal tánci-táncizni,iszogatni,bulizni és ő is ugyanígy megtehette, csak ő inkább koncertre ment vagy pókerezni.Nem minden héten mentünk külön programokra, volt,hogy a közös barátainkkal mentünk találkozóra együtt és ez a kislányunk születése után sem változott, hiszen bár egy család lettünk, nem vagyunk egymás tulajdonai, bár szeretjük egymást nem akarunk egész nap egymás nyakán lógni, kell a szabadság és attól,hogy van egy lányunk még nem lettünk öregemberek akik csak és kizárólag otthon ülhetnek, vagy csak és kizárólag együtt és a gyerekkel mehetnek mindenhová.

Nálunk a szombat a bulizás napja, mióta nincs tejem én is jobban eltudok menni 2-3 órára is, miután lefektettem a picit (anyósomékkal együtt lakunk és ráadásul a kiscsaj végig aludja az egész éjszakát), olyankor ugyanúgy mint előtte vagy az én barátaimmal vagyok, vagy a közösökkel, a kedvesem szintén:) Nem minden héten van ez és persze az összejövetelek van,hogy hétköznapra esnek, olyankor inkább csak beszélgetős,piknikezős esteket tartunk:)

A hétköznap egyébiránt a családé, csak úgy mint a vasárnap és a szombat este 9-ig tartó része is:)Olyankor együtt járunk kirándulni, programokra, vagy van,hogy csak kettesben megyünk, de megyünk, mert attól, hogy szülők lettünk emberek is vagyunk, egy nő és egy férfi, két barát és így tovább:)Attól pedig,hogy egy család vagyunk nem kötelező mindenhová együtt mennünk, főleg nem a barátokkal(nem mindig együtt illetve nem mindig gyerekkel), inkább a családhoz járunk így.A babánkat a barátaink imádják, de mivel csak nekünk van még, megérthetitek ha nem szívesen viszem őt is:) És persze kell a kikapcs is:)

2010. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, hogy nem mehet, na de délután 3- hajnalig és részegen jön haza??
2010. júl. 2. 15:18
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Az én férjem havonta max egyszer megy el, néha annyiszor sem. Nincs rá igénye, pedig fiatal. Szerintem nem normális, ha egy családapa minden hétvégén a haverokkal lóg, én nem venném jó néven az tuti. És nem iszik, sokat dolgozik, nagyon örül, ha végre velünk lehet. Vigyázz ezzel, mert nem vezet jóra ez a nagy bulizhatnék, meg ivászat, az tuti. A haverjai pedig nem kifogások, neki attól még családja van, kisgyereke, akivel foglalkoznia kéne. Én bekeményítenék a helyedben...
2010. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Még annyit, hogy mi is elmegyünk együtt barátokhoz, kerti grillezésre, de nem részegen jön haza hajnalban. Nem azt mondja a kérdező, hogy kalitkába szeretné zárni, és megfosztani a szabadságától, nem konzervatív, hanem ezt a viselkedést nem tolerálja, és szeretné, ha a családjával többet lenne.
2010. júl. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
én nem toleráltam ugyanezt, főleg mert iszonyat pénzek mentek el erre, most mentünk szét mert -cseszegetem-
2010. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!