Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jön meg kéthetente a...

Miért jön meg kéthetente a vérzésem?

Figyelt kérdés

15 hós a lányom és kb 1 éves kora után megjött újra a vérzésem.Az első két hónapban, csak ilyen gyenge, de kéthetente. Mad most 10én megjött rendesen, gondoltam, most helyreállt. De 25-én megint enyhe barnás vérezgetés indult, ami tegnap megint rendes vérzésbe ment át.

Mi lehet az oka? Ezzel már orvoshoz kellene menni vagy csak még nem állt vissza a rendszer? NEm szedek fogamzásgátlót.


2010. szept. 3. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma esetleg.
2010. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi bajod! Szülés után normális az összevisszaság. Mondjuk, h mennyi ideig(?), azt nem tudom.

Én úgy gondolom addig nincs baj, amíg nem érzed tőle gyengének, vagy rosszul magad. Van akinek sohase rendszeres. De nem vagyok orvos, így ha kételyeid vannak, inkább keresd fel a dokidat.

2010. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi NEktek a válaszokat. Azt hiszem, még várok egy hónapot és ha addig is 2x jön meg, akkor elmegyek dokihoz.

Azért ha olvassa olyan, akinél konkrétan volt ilyen, az még kérlek írjon!

2010. szept. 3. 08:57
 4/7 anonim ***** válasza:

első v.


nem állt szándékomban ijesztgetni csak valóban annyi hogy kell a szervezetednek egy kis idő mire beáll.

2010. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23 hónapos a fiam még szopizik ,volt nálam is ilyen ,13 hónappal szülés után jött meg először aztán majdnem 2 hónapig semmi ,aztán meg ez ami nálad van 2 hónapig és amikor eldöntöttem hogy megyek a dokihoz már nem.Én úgy vettem észre hogy amikor kevesebbet cicizett akkor jött először meg és amikor már megint többet akkor volt az a 2 hó szünet,nem tudom...te szoptatsz még?További jó napot!
2010. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, jó olvasni, hogy másnál is volt és természetes. igen szoptatok még és tényleg kevesebbet szopik már, szinte csak

elalváshoz és éjjel 1-2x megnyugtatásként.

Remélem beáll lassan. Mrá megszoktam ,hogy egyáltalán nincs :D most vissza kell szokni... de remélem nem sokáig, mert várnánk a kistesót.

2010. szept. 3. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:
10:07 vagyok,most már beállt és 24 naponta jön meg ,a fiam megint jó sokszor szopizik éjjel- nappal is.
2010. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!