Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki hogy a férjem,1...

Most derült ki hogy a férjem,1 évvel ezelőtt egy buli alkalmával elment k. rvázni a haverjaival.30 hetes pocakos vagyok. Mit csináljak? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mindent megkap, és meg is kapott. Akkor én dolgoztam ő már munka után bement a haverjaival egy helyi kocsmába, jól berugtak és elmentek...!:( Mindenki tudott róla, rajtam röhögtek...!! Mit csináljak?? Most házasudtunk össze a baba miatt!
2010. júl. 22. 08:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Baba miatt nem szabad házasodni!!!

A k.rvázást részegségre nem lehet fogni.....

Ha megbírod emészteni,ami nehéz lesz és bízol benne,akkor maradj.Már 1 év eltelt.......

Hogyan tudtad meg???

2010. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ismét én....

Ha megbeszélitek meg lehet egyszer bocsájtani,ha igazán szeretitek egymást.sajnos nálunk is elöfordult igaz nem k.val volt,de mindegy......Már régen,10 éve.Ezt neked kell érezned.Annyi biztos,hogy mindßeg eszedbe fog jutni,még ha idökre el is felejted.Ezzel eggyütt kell élni.

2010. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azért házasodtunk mert az önkormányzat által kiállitott apaságit nem mindenhol fogadják el. Pl ott sem ahol szülni akarok, és a közjegyző meg 25 ezerért állitja ki. Összeházasodni meg pár ezerből összeházasodtunk (2 tanu azt annyi!).


Haverjával beszélgettem és ő "szólta el" magát!

Állitólag nem feküdt le vele csak szájjal elégitte ki...! Nem vigasztal...csak irom.

2010. júl. 22. 08:28
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Nagyon sajnállak. Ez gusztustalan, főleg azért is mert mindenki tudott róla, és kinevettek. Én biztos ott hagynám. Ha egyszer megcsalt megfog megint. (lehet azóta már többször is megtette). Nem akartalak elkeseríreni de gondolj bele ha otthon kimerült leszel, nem tud pihenni a gyerektől majd a haverok mindíg "megvigasztalják"? Vagy mit fog csinálni? Én még most menekülnék. Tudom nehéz, de a gyerek végett nem maradnék vele. Számomra a megcsalás megbocsáthatatlan bűn. Van olyan akit megcsaltak, ott hagyta és megtalálta azt a férfit aki megbecsülte. Nem tudom, hogy ezek után megtudnál benne bízni? Tudnád feltétel nélkül szeretni? Jól gondold végig és ne azt nézd, hogy most házasodtatok össze.Kitartást és sok erőt akár hogy is döntesz.

2010. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez nem volt szép dolog tőle, de ha meg tudsz neki bocsájtani, maradj vele... ez a te döntésed!

Az sem volt szép dolog, hogy a hátad mögött röhögtek rajtad!

Én lehet vele maradnék, a baba miatt, de szerencsére nem voltam még ilyen helyzetben és nem is akarok!

2010. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Itt a súlyosabb kérdés, hogy mit kapott el és vitt haza???

Én emiatt hagynám el, mármint hogy azt se tudja, mit hurcibált haza nekem. És eddig nem is érdekelte.


Vagy óvszerrel járkál dolgozni minden nap??? Ha nem, akkor honnan volt óvszere??? Tök részegen erre is gondolt volna? Na neeee... Azt azért nem venném be, hogy egy SPONTÁN buli alkalmával pont volt nála és gondolt is arra, hogy felhózza. Vagy akkor nem volt részeg annyira?

Szóval ezekre adott válaszától függ, de mivel kockára tette jó eséllyel az én és a baba egészségét, csak mert féltette a bőrét, ezért asszem egyértelmű...

2010. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy egyébként mennyire megbízható. Egyszeri "kaland" vagy van esélye a folytatásnak. Beszélni kéne vele, (feltéve, ha most meg tudsz bocsájtani), hogy a kapcsolatotok érdekében szakítson a haverjaival, akik a jelek szerint elég bunkók, ha a történtek után még rajtad szórakoztak. Első körben válasszon, vagy a családja vagy a haverok. Azt gondolom, most jogod van ahhoz, hogy te diktálj. Ha nem hajlandó változtatni, akkor én a helyedben meneszteném...házasság ide vagy oda.
2010. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez a te döntésed, a kérdés az, megér-e annyit a kapcsolatotok, hogy megbocsájts. --- Illetve, hogy ő hogy reagál? Megbánta-e, tudja-e, hogy tudod - vagy nem érdekli... Mert igaán a jellemére ebből lehet következtetni. Ha szeretitek egymást és megbánást tanúsít, akkor szerintem érdemes tovább küzdenetek, nem csak a gyermek miatt...

Egy értékes kapcsolatért minden hibán át érdemes küzdeni, ha Te annak tartod.

És szerintem nem elhanyagoljható az sem, hogy miért ment k-hoz, lehet, hogy többet kellene beszélgetnetek, lehet, hogy van, amit tőled fél kérni, vgy ilyesmi...


Ja és a lényeg: nem szeretője lett, nem érzelmileg távolodott el tőled. Az szerintem ezerszer rosszabb volna.



Remélem, rendbe jöttök. :)

Sok boldogságot és megnyugvást kívánok nektek!


13 hetes km.

2010. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hát ez durva! Én nem tudnám neki sem elfelejteni sem megbocsájtani pedig 32 hetes terhes vagyok. Nem azt mondom hogy ne maradj vele, ha azóta nem csinált ilyet, akkor adhatsz neki mégegy esélyt...

Amúgy pont most tervezzük mi is hogy összeházasodunk mert az apasági nyilatkozathoz személyesen be kell menni, én meg nem kelhetek fel és nem is tudok felkelni, meghatalmazást nem fogadják el, az anyakönyvvezetö meg kijön házhoz...

2010. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Megbánást tanusit, természetesen egyből letámadtam, nem birtam magammal, és elmesélte mi hogy történt! Megbánta nagyon, hisz velem együtt sirt! Nem tudom biztosra mondani hogy nem csinált azóta ilyet. Mikor ez történt vmi büdös volt, de el is felejtettem...


Mindent megadtam neki az análtól az orálig...kinyiklett-nyaklott poziciókig...és ugy gondolom nem vagyok rossz az ágyba! Szerintem az lehet látni egy pasi mennyire elégedett, mennyire fárad el, mennyire elégül ki, aktus után és orgazmus közbe is...a visszajelzések pozitivak!

2010. júl. 22. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!