Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki hogy a férjem,1...

Most derült ki hogy a férjem,1 évvel ezelőtt egy buli alkalmával elment k. rvázni a haverjaival.30 hetes pocakos vagyok. Mit csináljak? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Mindent megkap, és meg is kapott. Akkor én dolgoztam ő már munka után bement a haverjaival egy helyi kocsmába, jól berugtak és elmentek...!:( Mindenki tudott róla, rajtam röhögtek...!! Mit csináljak?? Most házasudtunk össze a baba miatt!
2010. júl. 22. 08:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem ez volt az egyetlen ilyen alkalom, ezen kívül is biztos volt ilyen... Ez típus kérdése. És aha gyszer megcsinálta, máskor is meg fogja. Részvétem...
2010. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Vissza ne add! Akkor Te sem vagy különb!

Én elköltöznék vagy vele maradnék, de az biztos hogy bizonyítani, pedálozni kellene neki!!!!!

2010. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem csalnám vissza, csak azért.Főleg nem terhesen. Ha a baba meglesz, akkor meg úgyese leszidőd ilyen dolgokkal foglakozni. Úgy látszik megbánta. Elmúlt. Ha nem tudsz vele együtt élni, költözz el. Az, hogy kiidegeled magad, nem segít se neked, se a hasadban lévő gyereknek. Elsősorban azt kellene látnod, hogy mi volna neked a legjobb, ami lelkileg megnyugvást tud hozni. Ha ránézel az apjára, és mindig csak ez jut eszedbe, lehet jobb, ha akkor folytatjátok, amikor cseszegetés nélkül tudtok együttélni. Ha ezen veszekedtek akkor is, ha a pici megszületik úgyse tudtok együtt maradni hosszútávon.
2010. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azt gondold végig, hogy tudnál-e vele mindezek tudatában együtt élni. Ha minden napodat úgy kezdenéd ezentúl, hogy ránézel a melletted fekvőre és rögtön eszedbe jut, hogy mit tett, akkor szerintem nem érdemes együtt maradnotok. Viszont,ha le tudod magadban zárni és túl tudsz lépni ezen, akkor próbáljátok meg folytatni a kapcsolatotokat.
2010. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg, mert a babádnak sokat ártasz, ha stresszelsz. Tudom hogy nem könnyű a helyzeted, de azért mérlegelj. A haverok sok mindenbe beleviszik a pasikat, még cukkolják is, hogy úgysem mered, nyuszi vagy stb. Főleg ha részegek, nem igazán beszámíthatóak. Itt is ez lehetett a helyzet, mert nem magától ment el prostihoz, nem az út mellett álló macát szede fel és k....te meg. Részegen is volt annyi benne, hogy csak a csaj elégítette ki. Ha nagyon meg is bánta, szerintem lépj túl rajta és tartsd azt szem előtt, hogy a gyerekednek apára is szüksége van. Nem kell mindig a szemére vetni sem a botlását, ha igazán szeret, soha nem fog ez megismétlődni.

( Nem pasi vagyok, csak már túl vagyok néhány kapcsolaton.) Egyedül nevelni egy gyereket nem leányálom, akárhogy is igyekszel, a gyerek csak sérülni fog, mert csonka családban nő fel. Szóval üljetek le és beszéljétek át a dolgot, kérdezd meg mik a tervei a jövőre nézve, aztán mérlegelj és dönts. Fel a fejjel! Ja és nehogy visszacsald, semmi értelme.

2010. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Adjon gyerektartást! Sosem fog megváltozni.
2010. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!