Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnek segiteni csecsem...

Hogyan tudnek segiteni csecsemootthonban/csecsemootthonon? Bovebben lent, kerlek olvassatok el!

Figyelt kérdés
Negy es fel honapos a kisfiam, mindig ugy erzem, hogy nincs az a szeretet es torodes ami eleg lenne, mert tobbet erdemel. Nemcsak az en picim, hanem minden kis emberke. Ma meselte valaki, hogy korhazban kellett tolteniuk 1 napot megfigyelesen, a korteremben volt 5!!!! pici baba akit senki nem latogatott es vegulis ugy nez ki hogy ott hagytak oket!!!! Szamomra ez felfoghatatlan. Olyan szomoru es duhos vagyok es tehetetlennek erzem magam. Minden kis ember megerdemelne hogy szeressek es oleljek oket! Csak sirni tudok mikor erre gondolok es a csecsemootthonokra ahol tucatszam vannak az eldobott babak. Valamit tenni akarok ertuk! Kerlek segitsetek linkekkel, otletekkel. Anyagilag nem tul jol allok, de az idomet es szeretetemet, oleleseket szivesen megosztanam a kis emberekkel. Bocsi hogy 1 kicsit hosszu voltam, de nagyon felzaklatott a dolog.
2010. júl. 1. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen szomorú,én ha megtehetném,biztos segíteném őket.Pl.kihoznék egy-kettőt,h családba nőjjön fel,szeretetben.


(Örülök,h vannak még ilyen emberek,mint Te!)

2010. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is sokszor eszembe jut :( Sőt, a múltkor az jutott eszembe, hogy valamelyik esti műsor (Fókusz, vagy Napló, vagy akármelyik) bemutathatná, hogy zajlik az élet egy csecsemőotthonban. Mit csinálnak, ha sír egy pár hetes/hónapos baba? Mit csinálnak, ha játszós kedvük van a piciknek (a nagyobbaknak)? Ez a "világ" nekem is úgy kiesik, és megszakad a szívem sokszor, mikor játszom itthon a saját lányommal, és ölelgetem, hogy őket vajon ölelgeti-e valaki? :(
2010. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Amúgy sztem ez egy elég zárt világ, nem hinném, hogy bárki bemehet "megszeretgetni" ezeket az apróságokat, de ha lenne rá lehetőség, én is mennék. (Bár félő, hogy haza is hoznék egyet-kettőt... örökbefogadás.. értitek).
2010. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves masodik! en is pont ilyenekre gondolok.... Vajon van aki megszeretgeti oket?
2010. júl. 1. 22:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Anyukám csecsemős volt, és higgyétek el, aki ott van, szeretgeti a piciket :) Anyum nagyon imádta az összes picurt, játszott Velük, etette, ellátta, és mindent úgy, mint aztán a saját gyerekeit :) Akik ott vannak, Nekik ez az életük, szívük legnagyobb szeretetével látják el a piciket :) Persze a legjobb az lenne, ha mindnek szép családja lenne, de anyu mesélt olyan szülőkről, hogy jobb volt annak a babának, hogy otthonban volt szerető nők között :)
2010. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit most megkönnyebbültem a válaszodtól :)
2010. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
örülök, hogy mostmár jobban érzed magad :)
2010. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves 22:56os! Nagyon megnyugtato amit irtal, megis tenni szeretnek valamit, akarmit. A parom is azzal vigasztalt hogy valoszinuleg jobb nekik a szuleik nelkul.
2010. júl. 1. 23:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd megkérdem anyut, de én nem hinném, hogy ott lehetne csak úgy ki-be járkálni... De amúgy nagyon örülök, hogy ilyen jó emberek még léteznek :)
2010. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam rajta ki kéne venni 1-2 gyereket, elférnének az enyém mellett, és csak jobb dolguk lenne mint az otthonban! Az és szüleim támogatnának benne, de a párom szülei azt mondják szüljek inkább sajátot, írígy emberek! A multkor halgattam egy műsort és összeszorult a szivem amikor a gyermekélelmezésről volt szó, hogy ott egy gyerek ha nem kap reggelire ebédre eleget, ha egy óra múlva éhes nincs hűtő amit kinyit és kivesz Egy joghurtot túrórudit vagy bármit, amit kap csak az van és vagy jóllakik vagy éhes marad.

Hugom gyakorlaton volt csecsemő otthonban, nagyüzemben mennem a dolgok, van akit reggeli turmusban van akit este fürdetnek csap alatt, ha evés van a picik sorakoznak egy sorban ülnek szépen nyitják a

szájukat mindent megesznek. Nagyon szeretetéhes gyerekek, de a gondozónőknek ott nem sok idelyük volt mert annyi a gyerek hogy pelenkáznak etetnek fürdetnek egész műszakban. Akik gyakorlaton voltak ott mindig megrohamozták a gyerekek, mert játszottak foglalkoztak velük, nagy szám volt az is hogy ölben lehettek!

2010. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!