Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan Anyuka, akinek...

Van itt olyan Anyuka, akinek a terhessége alatt halt meg az édesanyja?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, most halt meg az anyukám, teljesen váratlanul, agyvérzésben. el sem tudom mondani, mit érzek, meghasad a szívem. közben meg iszonyúan aggódom, nehogy a babámnak valami baja legyen emiatt. Meg tud valaki nyugtatni? :((((((((
2010. jún. 28. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem.

Nayon sajnálom ami történt, és legfőképp azt hogy nagyon roszkor.Nem hiszem,hogy meg tud bárki nyutatni ebben a helyzetben,de nagyon sok erőt lehet meríteni mások szavaiból.

Tudom,hogy nagyon nehéz, de fel a fejjel, és koncentrálj a babádra,aki nagyon nagyon sok örömöt és boldogságot fog neked okozni a jövőben.

Ha hiszel abban,hogy a baba odabent is megérzi a bajt (én hiszek), akkor beszéld me vele, mondd el neki,hoy nem rá haragszol,nem miatta vagy bánatos, hanem más baj történt, és hogy ne féljen, szereted őt és vigyázol rá. Én hiszem,hogy a babák odabent ezt megértik.

Sok erőt kívánok neked!

2010. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Részvétem!!!!!! Tudom mit érzel!!! Én már éppen nem voltam terhes. 1 hónapos volt a kislányom. Anyu csak 1x látta az unokáját. Vigyázz magadra,amennyire ilyenkor lehet. Nehogy koraszülés legyen a vége. Próbáld meg úgy felfogni az egészet, hogy anyud és a babád helyet cserélnek. Most szörnyű a veszteség, de nemsokára az élet megajándékoz egy babával, akinek sok sok szeretetre lesz szüksége. Ez majd nyújt némi vígaszt. Remélem tudtam segíteni.
2010. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem.Nagyon nehéz lehet most neked,de a babád miatt fel kell állnod.Gondolj arra,hogy valamit elvettek tőled,amit soha senki nem pótolhat,de helyette kapsz nemsoká egy új életet,aki a legnagyobb boldogság lesz az életedben.Lehet lesz aki hülyének néz,de én hiszek a lélekvándorlásban,és lehet,hogy Édesanyád a gyermekedben fog újászületni.
2010. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szia, köszi a válaszokat. igazából azon aggódom, hogy a babámnak ne legyen vmi baja, mit tudom én, valami idegrendzsrei elváltozás, vagy valami. ez ügyben esne jól a megnyugtatás. :(
2010. jún. 28. 12:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Idegrendszeri problémája nem lesz a babádnak, ne agggódj!

Lelki problémája viszont lehet,ha érzi a folyamatos bánatot és feszültséget,vagy ha esetleg sokat sírsz.

2010. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak pár hetes terhes voltam, mikor meghalt anyum. Rengeteget sírtam, ki voltam készülve (mivel szinte csak ő volt mint rokonom, és amúgy is nagyon jóban voltunk, alig várta az unokát és ráadásul csak 54 éves volt..)

A fiamnak semmi baja nem lett idegrendszerileg se meg sehogy:)

Most 3 éves, a legnyugisabb, legmosolygósabb gyerkőc a bölcsiben és a környezetünkben!

Ne aggódj, nem lesz baja a babádnak!!

És nagyon sajnálom hogy így alakult nálatok, őszinte részvétem!!!

Szerintem túllenni nem nagyon lehet ezen, csak megtanulni együtt élni vele.:( Én még 3 év után is úgy érzem,hogy sose fogom megszokni,hogy ő nincsen.

2010. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja, ne aggódj, nem csak azok a babák lesznek boldogok, akiknek az anyukájuk végigneveti a terhességet, sugározza a vidámságot. Igen, hallja, ahogy sírsz, érzi a bánatodat, de ez is az élet része, az érem másik oldala.


Részvétem.

2010. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám anyukája halt meg, mikor anyu velem terhes volt. Én már sokszor gondolkodtam rajta, hogy ez volt vagy van e hatással rám, de mindig arra a következtetésre jutottam, hogy nincs. Szerintem a babád miatt ne aggódj.
2010. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nővérem 7 hónapos terhes volt,mikor meghalt édesanyánk,végig izgulta a terhességet,mivel akkor már nagyon beteg volt,temetésen nagy pocakkal volt,mi is ott voltunk kis testvérek,akik elárvultak, apu meg bántotta, hogy pont most terhes mikor szükség lenne rá, és izgultak, hogy ne sérüljön a baba idegrendszere a sok fájdalomtól amit nővérem érzett,most 12 éve s a lánya, értelmes, okos, nyugodt, teljesen egészséges, és időre született, semmi gond nem volt.
2010. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindekinek a választ, most jobb egy kicsit! :)
2010. jún. 28. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!