Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már nem először látom, hogy...

Már nem először látom, hogy egy 4-5 hónapos gyereknek tortáról tejszínhabot ad az édesanyja, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Én nem adnék, de már sok számomra furcsa dolgot hallottam innen-onnan, vagy szemtanúja is voltam. Már jóformán nem akad fent ezen, nem lehet mit csinálni és az ilyen szülőket nem is nagyon tudod befolyásolni, mert ők ezt tartják jónak, téged meg egy túl érzékeny, konzervatív szülőnek tartanak, mert fél évesen nem tömöd csülökpörkölttel a gyereket. :)
2011. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Hogy nem kéne. De hogy ő ezt miért nem tudja magától???
2011. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Semmit! Szerinted amikor te teszel valamit és azt látja egy hasonló babás anyuka, ő nem szól meg téged? Dehogynem. Akármiért bármiért megszólnak. Soha senkinek semmi se jó. Az élet igazol majd mindenkit.


Én ismerek egy anyukát aki 2-3 hónapos kora óta tejezi a babáját. Elmondta, hogy na bumm, ő is így nőtt fel, nincs pénze tápszerre. Muszáj. A gyerek majd kicsattan az egészségtől. Persze soha nem lehet tudni, hogy a holnap mit fog hozni.

2011. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Úristen!!!!!!Szegény gyerek:D Gondolom azért nem egy liternyit etetnek meg velük!1-2 nyalintástól mégis mi bajuk lenne?Különben is az Ő gyereke,kinek mi köze hozzá?!
2011. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

manapság elvileg egy éves korig semmi tejterméket nem lehet adni, a szüleink idejében ez nem így volt 8 hós kor után már mindent kaptak, szerintem érdemes megnézni, hogy a szüleink korosztályában mennyi az allergiás (ételallergia) és a mi illetve allattunk lévő generációban mennyi....


kisfiam 9 hónapos....nem tömöm tejjel, de jokikat, túrókrémet, tejszeletet már evett, csak mértékkel kell...szerintem ennyi....

2011. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
1 éves korig a tej és a tejszín nem ajánlott. A sajtot, túrót, joghurtot, kefirt 8 hónaposan, tejfölt 10 hónapos kortól be lehet vezetni.
2011. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
A barátnőm kislánya 4 hónapig szopott, utána nem akata elfogadni a tápszert. 4 hónapos kora óta kecsketejet kapott, egy kis mézzel. Azóta 8,5 éves egészséges kislány
2011. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

én is szigorúan tartottam magam mindenhez amit a nagykönyvekben leírnak...

Tejcukor érzékeny a fiam... A családban nincs se allergia se semmi... Én is tehén és kecsketejet kaptam tesóimmal együtt, semmi bajunk szerencsére! Az a gáz hogy az ember nem tudja hogy mivel tesz jót és rosszat...


Nézd meg azt hogy mióta "tudományosan" nevelünk gyereket mennyi az allergiás vagy érzékeny baba... És az én anyám korosztályában mennyi a beteg felnőtt... Anyum most 45, én 23, Fiam 17 hónapos

2011. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
kecsketej mézzel? úristen, na ez a durva, jó, hogy nem kapott botulizmust :S
2011. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.Magam dolgával foglalkozom.
2011. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!