Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok ma kintre 15-16...

Mit adtok ma kintre 15-16 hónapos babátokra? Rövid vagy hosszú újjút?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi szerintem ki sem megyünk, ha nem muszáj, borzasztóan fúj a szél. Ha kimegyünk, akkor még kabátot is adok rá.
2010. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rövid bodyt, rá egy pulcsi
2010. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Két réteg: egy rövidujjú, és rá egy ing, vagy pulcsi, a táskában egy vékony kabát azért lesz, inkább cipelem, mint orrot szívok Szipoginak.

Ha meleg lesz hosszú le, ha hideg pedig zupsz a kabátka.

A mai tatyó: egy naci egy rövid egy hosszú váltás, kabát. Törpén pedig kabát nélkül az előbbi.

2010. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jééé, Te merre laksz, kedves első?? :)) Nálunk Budapesten szikrázó napsütés van, kislányom épp a teraszon alszik egy bodyban és egy kardigánban takaró nélkül.
2010. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De jó, itt Debrecenben fúj a szél, de nem akárhogy és hideg is van, pedig süt a nap! Kiteregettem a lányom ruháit, 5 percig ha kint voltam és fáztam, halász gatya+rövid ujjúban voltam!
2010. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Zalaegerszeg, a fejemet leviszi a szél.
2010. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Balatonnál lakunk, fúj a szél mint az állat. Nemrég jöttünk be, hosszú ujjú body és egy vékony pulcsi volt 15 hónapos lányomon, no meg gumicsizma mert akkor víz van mindenhol!
2010. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fejér megye:hosszú nadrág,rövid ujjú body vékony hosszú ujjú felső volt délelőtt 15 hós lányomon meg kalap kicsit fúj a szél de süt a nap kb 25 fok
2010. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!