Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú, de nem túl husi...

Hosszú, de nem túl husi babátokra hol vesztek bodyt?

Figyelt kérdés

A Tescoban szoktam eddig vásárolni, mert jó a minősége, és árban sem vészes. De már kellene neki hosszra a 80-as, de az olyan bő rá, hogy kétszer belefér. (A címke szerint 11 kiló körüli babákra jó, és szélessége alapján szerintem tényleg, de a lányom még csak 9 kiló.)

Van olyan body, ami kimondottan jó hosszú babáknak?


2011. okt. 6. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Auchanba is vannak tök jók meg a C&A-ba.
2011. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Auchanban pont a hosszú babákra vannak a bodyk. :)

Szeretem őket, mert pont a köztes méreteket árulják.

2011. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az auchanos body nem széles, a brendon saját márkája sem széles és ha hozzájutsz akkor a bambibel-t ajánlom még. Én még szeretem a scampet is, bár az már kicsit szélesebb. Az én lányom mikor a 86-osakat hordta csak 8 kg volt, ehhez 82-88 cm körül.
2011. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a C&A-ban szoktam venni. Egész jó áron van, és nagyon jó minőség. Most 1890Ft az 5 db-os, igaz, hogy rövid ujjú, de egy rétegnek jó az is. Egyébként az én fiam is ilyen. Hosszú, de nem túl husis, és ő is mindenbe 3x belefér. :-)
2011. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a legjobban a H&M es bodyk jöttek be, nekem is vékony babám van, és mindig lóg rajta, mert nincs pocija, nem dundi, ami hosszban mindig kényelmes, de nem bő, ugyanakkor ha hizik a baba még kicsit tud tágulni az a H&Mbe vásárolt 3-5dbos csomagolt bodyk.
2011. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!