Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit költöttök másfél éves...

Mennyit költöttök másfél éves -két éves babátokra? Mikoet vesztek neki? Milyen tuhákat, játékokat és hol?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kisfiam ruháit 70%-ban használtan veszem,20% ruhája a tesóé volt,és a maradék az új.

Játékot sem nagyon kap,mert már minden van itthon,könyvekre költök inkább.

Általában több méretet veszek meg előre egyszerre,amikor több pénzt tudok elrakni.

Mielőtt megszületett megvettem mindent 80-as méretig,azokat most nyáron nőtte ki.

Általában a Tesco-ban veszem az új ruháit:)!

2010. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eddig használt ruhákat vettem főként. De most, hogy 20 hónapos, így inkább újat veszek, mert ezt a méretet már sokáig tudja hordani, talán megéri az új, főleg, ha akciós.

Tesco, C&A.

Most jött a 92-es méret, hogy bejött az ősz, így elég sokba került eddig.

Az őszi ruhatára:

2 szélkabát - 9 e ft

pulcsik - 4-5 e ft

nadrágok - 4-5 e ft

sapka - 2 e ft

cipő - még a tavaszi - 0ft

hosszúujjú pólók 4-5 e ft

Még veszek majd pár darabot mindenből, de egyenlőre ezek elegendőek.


De havi szinten átlagban 4-5 e ft-ot költök ruhára.

Azt tudni kell, hogy én ruhamániás vagyok, imádom a fiamon a pasis ruhákat.


Játékot mindig megbánom, mert jellemzően még nemigen játszik.

Havi szinten 8-10 e ft

Főleg FP, fajáték-a névteleneket összetöri, mindig baleset lett a vége, ezért inkább a drágábbat veszem.


De én sokat költök ilyenekre, mert nagyon várt kisfiú és reménykedem, hogy testvére is lesz és akkor már nem kell annyi mindent venni.


Néha neten rendelem a tulliból a játékot, néha a tescoból, néha a helyi játékboltból.

2010. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

A szélkabát inkább átmeneti kabát, amibe plusz bélést lehet tenni, téliesíthető.

2010. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kb. 4 havonta 80 ezer forintot költünk ruhára (első gyerek, újat veszek, hogy eltehessem a következőnek is). Ezek nagy részét angliából rendelem a mothercare.com-ról. Tehát egy szettet most például megveszek őszre, kabátostul, pulcsistúl, body-k, rugik, sapka, cipő, stb. Plusz havi 6000 forint a junior ital (tej helyett). Az étkezés nehéz kérdés, mert vagy főzelékezik, vagy a miénkből eszik, tehát vegyük úgy, hogy kicsit többet költünk, mintha csak kettőnkre, de ez nem tudom, mennyi lehet egy hónapban. 10-20 ezer forint? Most megy családi napközibe, az havi 47 ezer forint. Gyerekülés Vateráról, mert egyikünk hozza, másik viszi majd, 33 ezer forint, de ez inkább szintén félévente lévő kiadás, amikor ilyen nagyobb meglepő dolgok vannak. Játék is kb 3 havonta 10-15 ezer forint, de van, hogy használtan veszem, az kevesebb. A használt játékokat is Vaterán szoktam venni.
2010. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Elfelejtettem írni a többit.

Tejital nálunk is 6 e ft/hó

Mi kajánkat eszi mostmár, nem kell babakaja.

Pelenka 6 e ft/hó

Talán még ezek

Kocsink nincs-gyerekülést azért vettem, sosem lehet tudni, mi lesz a jövő

2010. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Huh! nem semmi összegek.


Ruha: én előre is vásárolok tehát ami megtetszik és nagyobb azt veszem. kb.5% C&A-ból, 10% kikből és 85% angol turkáló


cipő: deichmannból


játék: glamour akciós napokon a müllerből kuponnal a nagyobb komolyabbakat igy -25% -kal olcsóbb!

random szerüen kap kisebbeket - buborékfújó, szélforgó- ez nálunk afféle szépen viselkedtél választhatsz valamit ajándék.


más: mivel nemrég költöztünk nagyobb lakásba sok a szobájával kapcsolatos kiadás ez is random szerü de figyeljük az akciókat főleg kika nightshopping.


A pelenkát a dm-ben veszem sajátmárkásat és az ápolási költségek is elenyészőek gabi termékeket hasznnálok egyedül egyből nem engedek elmex fogkrém!


jellemzően a minőségi étkezésre költünk sokat, de ott is akciókat figyelek nem kap danoninot hanem félliteres joghurtot veszek reggelire egy majd 800 ft-/600gr-os márkás müzlit kap hetente kétszer, gabonapelyhet, sajtot, gyümölcsöt mindennap frissen.

nem veszek cukros üditőt inkább zöld tea, v. higitott préselt gyümölcslé.

2010. szept. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!