Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennetek a babatoknak ezt...

Megvennetek a babatoknak ezt jaroka helyett?

Figyelt kérdés

Probalunk neki kialakitani egy kis jatszo helyet de nem tudom eldonteni, hogy vegyek egy kerekes jarokat vagy inkabb ilyen szines kis osszerakhato "micsodat".

Valaki esetleg hasznalt ilyet?

[link]


2010. jún. 19. 09:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
aki el tudta olvasni,fordítsa már le nagyjából....mennyi és mekkora?stb. köszi!hogyan juthatnánk hozzá?legalább találtuk volna németországba,onnan be tudnám hozatni,akár többet is!
2010. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

azt írják,h 1 kicsi, de ha kettőt összeszerelsz, az már szuper. van 1 oldala, ami zenél, van világítós is, színes, a babák szeretik nagyon. 6 hónapos kortól. az amazon.com v littleplayzone.com oldalon van sok, rendelhető, meg minden, kb 100 dollár 1 szett.

[link]

2010. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Sziaszrok lanyok, bocsi, hogy csak most irok, de kozben nagybevasarolni voltunk. Keresgelem nektek en is ezerrel. Angolul ugy hivjak, hogy playpen. Beirtam a google-be es kiadott parat de a legtobb amerika vagy australia. Egy Holland ceget is talatam aki szallit kulfoldre de kell nekik irni e-amilt mert a postakoltseg az orszagtol fugg ahova szallit. Nem tudom a "jarokanak" az arat sajnos. Ez a ceg:

[link]


Sajnallom tenleg, hogy ennyire felizgattam mindenkit, fogalmam sem volt, hogy ennyire nem lehet kapni. :( Azt hittem ez is valami babacucc ami mindenhol van. :( Utanna sem neztem. Az ismerosom iker kisfiai kinotek es ok kuldtek a linket a keppel, hogy nezzuk meg kell-e nekunk (4 honapos a kisfiam) ha nem akkor elaldjak masnak. Ezert irtam ide, gondoltam valaki talan hasznalt ilyet.

2010. jún. 19. 14:51
 24/27 anonim ***** válasza:

Playpen szó szerint azt jelenti, hogy járóka.Sajnos itt a spec. kereső sem dobja ki, hogy nálunk lenne.

Köszönjöm a kutatást!

2010. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

15:49-es, en ha beirom az angol google-be, hogy playpen es ramaegyek az images-re akkor sokat kidob csak sajnos egyet sem lattam ami Magyarorszagon vagy Angliaba lenne, hanem mind Amerika, Kina, Australia, Hollandia stb. :( Esetleg az lenne a megoldas ha van ismeros vagy itt megkersz egy anyukat aki Amerikaba el, hogy postazza el neked de a gond az, hogy nagyon draga lenne. A playpen kb. 80 dollar a legolcsobb weboldalon + kb 15 kilo lenne ha 8 elemeset akarsz (kevesebbel nem olyan jo, talan meg a 6 is elemegy). Szoval a 15 kilora rengeteget fogsz fizetni mint postakoltseg es raadasul vamot is, hacsak nem irjak ra a csomagra, hogy ajandek mert azt nem szoktak vamolni.

Ez egy angol ebay oldal de nem tudom, hogy meg foglalkoznak-e vele meg kene oket kerdezni, irni az eladonak mert az oldalan ott van a kep:

[link]


A google-be:

[link]

2010. jún. 20. 09:13
 26/27 anonim ***** válasza:
2010. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ez tőlünk 30 km-re van...de szerintem ez nem jó,ez kicsi...110cm átmérő...
2010. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!