Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennetek a babatoknak ezt...

Megvennetek a babatoknak ezt jaroka helyett?

Figyelt kérdés

Probalunk neki kialakitani egy kis jatszo helyet de nem tudom eldonteni, hogy vegyek egy kerekes jarokat vagy inkabb ilyen szines kis osszerakhato "micsodat".

Valaki esetleg hasznalt ilyet?

[link]


2010. jún. 19. 09:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szia.Hát ez nagyon jól néz ki,hol lehet ilyet venni és mennyiért?Én tuti vennék neki:)
2010. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó!
2010. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, hogy valaszoltal. Nekem egy ismerosom arulja hasznaltan, a gyerekek kinottek (iker kisfiu par) es olcson ideadna. Kulfoldon elunk, itt vettek 2 evvel ezelott, o kuldte el neke a linket, hogy erdekel-e mert ha nem kiviszi jovoheten a bolha piacra. Ezert gondolkodom de en is nagyon hajlok feleje mert ok a kertbe is hasznaltak nyaron es elvoltak a gyerkocok benne gond nelkul es allitolag eleg stabil.
2010. jún. 19. 09:35
 4/27 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is masodik valaszado, hogy irtal!
2010. jún. 19. 09:36
 5/27 anonim ***** válasza:

Hol nézted ezt? Mennyibe kerül? Én is akarok! A kislányom most kezdett el kutyázni, nemsokára mászik és nem nagyon tudok elpakolni, mert nincs hova, tele van a szekrények teteje. :DD

A járóka nem jön be nekem, mert kicsi, de ez nagyon tetszik és vidám is. Mondjuk lehet, hogy egy vagyon.

2010. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

meglátta a fiam, aki már 2 éves, és azóta kiabálja, h ez kell nekem!!!:)))

szerintem vedd meg!

2010. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, sokkal jobb mint egy járóka! Ne is gondolkozz, vedd meg!
2010. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
HOL LEHET ILYET TALÁLNI?HOL ÉLSZ?
2010. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nekünk járókánk van,de ha választanom kéne ezt választanám a biztos!

Szerintem is vegyétek meg mindenképpen!

2010. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
szerintem írd össze kinek kell ilyen,vedd meg,és add el nekünk,úgy hogy neked is jó legyen:-)lenne rá igény,úgy látom....
2010. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!