Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki a pelenkadiszk...

Használt valaki a pelenkadiszkontból rendelhető gazdaságos pelenkát? Milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon jól bevált a 7-18kg ig
2008. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi a pufi gazdaságos pelenkát használjuk 4-10 kg-ig, nagyon jók, tényleg jól szívják a nedvességet és strapabíróak!

Ha kell tudunk vinni neked, de csak 10 csomag felett, ha Budapest környéki vagy akkor ingyen! Írj prívátot, ha érdekel!

Boldog babavárást vagy babázást kíván 5 hónapos anyuka!

2008. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én eleinte Liberot vagy Huggiest vettem,a Pamperst utálom.Pár hónapja tértünk át a gazd.-ra és sztem van olyan jó,mint a Libero.Az is nagy könnyebbség,hogy ebből az 1- 1 1/2 havi adag annyi,mint a drágábból 1 kisebb csomag.Az éjszakát is végig viszi.A popsitörlőt is onnan veszem,ahonnan a pelenkát.
2008. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is diszkontból veszem Debrecenben. Eleinte nagyon jó volt, aztán akadt köztük selejt, a végén már 100-ból 40 selejt volt. A fickó először nem volt hajlandó visszavenni.

A lényeg: Ami nincs elszabva, az nagyon jó. Ha olyat találsz, ami elszabott, vagy megszakadt a gumi a gátban, tedd félre, és vidd vissza. Kötelessége az eladónak becserélni. 9 hós anyuka

2008. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!