Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelust ajánlanátok?...

Melyik pelust ajánlanátok? (Gazdaságos 100as kiszerelés, Berbero, bo-gi illetve bo-giból a bugyipelus milyen? )

Figyelt kérdés

Most kicsit meg vagyunk szorulva ezért keresek olcsóbb pelust kisfiamnak junior méretben.

Este elég sokat iszik,így jó nedvszívó mármint ezek közül a legjobb érdekelne.Bella Happy babyt használunk eredetileg,nagyon jó,olyan mint a liberó nedvszívásra csak nem olyan merev.

Vagy ha nektek más jött be,és nem olyan magas árfekvésű légyszi írjatok ide.

Köszi


2011. jan. 9. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

2,5 éves lesz a fiam, 14,5 kg.

Mi nappalra ilyet használunk, ez bugyi pelus: [link]

Éjszakára meg innen a Bio Baby biopelenkát: [link] Ez az egyetlen, ami szimpatikus anyagra is, meg ki is bírja az éjszakát átázás nélkül.

2011. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mis is Bella Háppy-t szoktunk venni ha kifogjuk akciósan, szintén nagyon bevált, szeretem.

Most meg kipróbálásra vettem Bo-Gi pelust (junior), de nem bugyisat hanem a tépőzárasat.

Megjegyzem, a tépőzárjánál a Toujours felirat olvasható, de nem tudom ennek van-e jelentősége.

Eddig bevált, kb háppy minőségű, icipicit mintha kevesebbet bírna, 1-2x tapasztaltam ,hogy fenékre tottyant egy jókora pisivel és átnyirkosodott a pelus külső felülete.

A tépőzára szintén elasztikus, a belső gátak is jók.

2011. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!