Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki gazdaságos...

Használ valaki gazdaságos pelenkát (100db-os kiszerelésűek)?

Figyelt kérdés

Mi a vélemény róla? Megéri megvenni? Sok selejt van benne vagy csak 1-2 fordul elő?


Csak azok írjanak, akik kipróbálták vagy használják.


Köszike.


2011. júl. 7. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a Pampers-ben szoktunk ilyet venni. Még nem volt egy selejt sem, pedig mióta ez az akció van, azóta ezt használjuk. Szeritnem megér.
2011. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi használtuk egy darabig, de nagyon nem jött be, folyton kifolyt belőle minden. Aztán rájöttem, hogy még olcsóbb is, ha a dm-ben veszek valamilyen minőségi pelust 25% kedvezménnyel.
2011. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én minden gyerekemnél ezt használtam , eddig még csak nagyon ritkán fordult elő , hogy kifolyt volna belőle. Selejtes sem nagyon szokott benne lenni.
2011. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak ezt használom és tökéletesen bevált
2011. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A dm-ben a 3-as Babylove pelenka 100 db-os, 25 %-os kuponnal 3000 Ft. A 4-es 3100 Ft kuponnal bár ez csak 84 darabos. Szerintem gazdaságosabb mint a zsákosok többsége.
2011. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10:45-ös vagyok,én 3.000 Ft-ért veszem a 100 db-ot, 30/db az ára. De mondom, nem csak az ára miatt használjuk, hanem mert semmi más nem jött be. Pampers büdi, Huggies még az elején jó volt, aztán később már abból is kifolyt minden stb.
2011. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most Huggies 1-t használunk, mert még pöttöm, de amint lehet áttérnék ilyen gazdaságosra, mert pár kismama dicsérte már körülöttem. Csak nem tudtam, hogy mennyire megbízhatók.
2011. júl. 7. 12:52
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nem egyről beszél mindenki.

kérdező, te erre gondolsz?


[link]

2011. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, erről beszélek.

Pontosabban ezt néztem és ezzel kapcsolatban érdeklődöm, mert látom, hogy sok helyre terítenek az országban és oda is, ahol mi lakunk.


[link]

2011. júl. 7. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!