Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős kortól alkalmazhat...

Milyen idős kortól alkalmazhatóak a "módszerek"? (Aludj jól. , Minden gyerek megtanul. , A Ford-módszer. Stb. )

Figyelt kérdés
Mindenhol azt írják,hogy elejétől alkalmazd,hogy később ne legyen gond. DE! Koraszülött babámnak MAX.! 3 óránként enni kellett éjjel nappal,hogy erősödjön. Mára 8 hetes,de még mindig így eszik,annyi a változás,hogy éjjel egy alkalommal van egy 4 órás szünet,de jelzem volt már olyan is,hogy éjjel egyszer kelt,igaz csak egy hétig tartott :) Szóval a Ford-módszer szimpi,csak hogy magyarázom meg egy 2 hós babának,hogy most nincs itt az ideje,hogy egyél?!?!?(teával,vízzel nem lehet átverni,akkor iszik ha szomjas,ha éhes,kiköpi és üvölt)Mert ő ha enni akar,addig sír,amíg nem kap,plusz addig nem alszik el amíg nem evett annyit ami neki kell ,120ml. Ha csak 110et kap,követeli a 10ét! :) Tehát,hogy kell ezeket,vagy ő még túl pici hozzá,és majd magától alakulnak a dolgok? Ford: etetések: 6 ,10 ,14 ,17 ,18fürdés,újból kaja, 22 ,2 és kezdődik előröl. Na ez ment a kicsimnek egy hétig.
2010. jún. 8. 21:44
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Kedves vagy ,hogy leírtad,köszönöm! Ma azt találtam ki,hogy két etetés közt kimegyünk sétálni(kivéve ez a déli dögmeleg időszak) ,mert tegnap úgy alakult,hogy kicsit később értünk haza és nem volt addig gond,amíg itthon le nem tettem,attól felébredt és kérte a kaját.Szóval 3 és fél órát kibír sétával,és ezt ma reggel be is bizonyította.Végülis ilyesmit javasoltál te is,csak így mi sétával húzzuk ki azt a fél órát.Ennél több meg egyenlőre nem kell. Így már nem terheli a kis szervezetét a töménytelen mennyiségű étellel.. Igaz így kissé széthullik majd a lakás egy pár napra,amíg "beáll" erre(meg én is :)) , de valamit valamiért,és itt a kishercegem az első :)
2010. jún. 9. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!