Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg szükségük van rá?

Tényleg szükségük van rá?

Figyelt kérdés

Ma voltunk orvosnál,és elmondtam hogy lassan egy honapja egyik gyerek semalszik rendesen.(2,5 éves és 11 hos)

Az orvos felirt nekik gyogyszert:Atarax szirup a kisebnek és Sevenaletta tabletta a nagyobnak.Át mentem a gyogyszertárba és most látom hogy a sevenaletta altato az atarax pedig nyugtato hatásu készitmény!Nem igazán tudom hogy kell e nekik merjem adni vagy ne?

Nem gyogyszerre gondoltam mikor mondtam hanem valami tippre ami segit megnyugtatni öket este.

Mit gondoltok?


2010. jún. 8. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak írnám, hogy vannak ám hülye, tudatlan, megfontolatlan orvosok sajnos, akik egyetem után nem képzik tovább magukat. Hát....ez van. A kérdező tudja csak hogy megbízik-e az orvosában.
2010. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
bocs utolsó előttinek csak írtak azóta
2010. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

Egyáltalán nem természetes, hogy ébred, mert annak oka KELL hogy legyen, éhes, fázik, melege van, túl fáradt, esetleg nyugtalan, és foglalkoztatja valami.


VISZONT egy gyereknek, többnek meg pláne, kipihient és nyugodt anyára van szüksége.


Igy ha eldurvulni látod a helyzetet add nekik nyugodtan, hisz nem leszedálja őket, meg lehet csak nincs beállt alvási ritmusuk, egy hétig kapnák, akkor lehet beállnának rá, és kevesebbszer kelnének


S mielőtt azzal jönne valaki, hogy nem kell nyugatatóra szoktatni a gyereket, ezekhez nem lehet hozzászokni.

Talán még mindig jobb megoldás, mint hogy pár hét múlva anyukát viszik végkimerültséggel kórházba

2010. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

A homeos bogyó a chamomilla vulgaris 15 CH. Fogzás miatti ébredésre a nagyobbik lányomnak bevált. A viburcol kúpot is dícsérik, az is homeos készítmény.


Kedves válaszoló, aki azt írta"de miért nem hallgatsz az orvosodra???!!! ne bíráljuk már fölül egy orvos tanácsát....."

Nem isten, nem tévedhetetlen, felelősséget pedig végképp nem vállal az orvos. Az a szülőé. Egy ilyen hatású szernél azért mérlegelni kell, hogy van e annyi haszna, mint mellékhatása. Ezt igen bölcsen teszi a kérdező. Uhh, amikor ennyi műhiba és hibás orvosi döntés születik, nem is értem hogy írhatsz ilyen butaságot. Ha én az orvosunkra hallgatok, és nem viszem be pl kórházba a kislányomat, lehet már nem is lenne, de még súlyosabb állapotba került volna az biztos. Egy sima egyszerű vírus miatt. Pedig nem rossz orvos, de a lányomat én ismerem csak.

2010. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Ataraxot én biztos, hogy nem adnám oda be egy pici babának. Én a műtétem előtt kaptam ilyen gyógyszert, erős nyugtató hatású. Biztos, hogy a gyermeknek felírt szirup gyengébb, de ....

2010. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ma este adok nekik de kevesebbet mint amennyit felirt hogy tudjak pihenni aztán nem kapják tovább.Majd meglátojuk utána mi lesz.nem igazán szeretném nekik adni de teljesen kivagyok.Muszáj aludnom egy kicsit mert már csak a kávé tart ébren.

KÖSZÖNÖM a válaszokat!!!

2010. jún. 9. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!