Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ez az étrend 11 hónapos...

Jó ez az étrend 11 hónapos babának? Vagy másképpen kellene csinálom?

Figyelt kérdés

reggeli 9:30-tejpép

12-kor elalszik-ilyenkor tápszert kér

ebéd:15-kor főzelék,utána gyümölcs

délutáni alvás után gyümölcs,esetleg babakeksz

vacsora- 21:00 főzelék,vagy tejpép+tápszer elalváshoz


2010. jún. 3. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az ebéd és a vacsora túl késön van. Délben kéne a fözelék,nem 3-kor. Este meg 7-8 körül fözi,elalvásnál tápszer. Csak mert mi se 3-kor ebédelünk,este meg 9 körül már aludni kéne.
2010. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
12-kor elalszik és csak 3-kor ébred általában.ezért nem fogom felébreszteni.
2010. jún. 3. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:
De alvás elött miért nem adhatsz fözit? Délben van ebéd,utána alhatna.
2010. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 15 óra körül ebédel a lányom, mert akkor kel fel, nincs ezzel semmi gond. Bár nekem csak 1x alszik nap közben. Én a 12 órai tápszer helyett vagy gyümölcsöt vagy joghurtot adnék, aztán ebédre mehet a főzelék, én azt adom amit mi is eszünk. Délután viszont valamilyen felvágottat adok neki, kis apró falatkákat, olyan 18 óra körül van ez, aztán este csak tápszert iszik lefekvés előtt. Szerintem későn adsz neki vacsorát, mi sem eszünk 21 órakor, ezt egy kicsit későinek tartom, ilyenkor már aludnia kellene.
2010. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem fogad el mást déli elalvás előtt,bármivel próbálkozom.sajnos ha hamarabb fektetem le mint fél 10 éjfélkor felébred s nem hajlandó visszaaludni,akár 2 óráig sem.nem tehetem meg hogy ezt hagyom mert a férjem hajnal 4-kor indul dolgozni,és sajnos nincs külön gyermekszobánk. :(
2010. jún. 3. 13:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem etetheted máskor és nem adhatsz neki mást,akkor minek tetted fel a kérdést?
2010. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Délben van ebéd nálunk,és 17-kor vacsi,majd 19.30-kor tápi és alvás.Úgy mint mi felnőttek, de ez így lesz a bölcsiben,oviban is,nem 15-kor van ebéd.Őmárnagy baba nem kell neki délben tápit adni,csak reggel,meg este.

És mikor kel reggel, hogy csak 9:30-kor reggelizik?Mert akkor nálunk már tízórai van.

2010. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

9 kor ébred reggel,ezért van fél 10 kor reggeli.

akkor ezek szerint teljesen borítsam fel a napirendjét?

2010. jún. 3. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben akkor reggel adnám a tápit,délben mielőtt elalszik a főzeléket,délután a gyümölcsöt ha felébred, és a délutáni alvást követően tejpépet amia vacsi,majd este tápszert.de csak tanácsolom!
2010. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!