Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Figyeltek arra, hogy csinosan...

Figyeltek arra, hogy csinosan legyen a babátok felöltöztetve?

Figyelt kérdés

Nekem kisfiam van, de még itthon is szeretem, ha csinosban van. Az egyik barátnőmnek kislánya van, de látszik, hogy őt nem érdekli különösen, hogy mi van a babáján.

Mikor megtudtam, hogy fiam lesz, kicsit tanácstalan is voltam, hogy milyen ruhákat adok majd rá, mert egy kislányt, úgy gondoltam sokkal könnyebb öltöztetni.


2010. máj. 31. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
nekem is fiam van, imádom öltöztetni, képtelen vagyok "játszós" ruhát ráadni ..... :) kiélvezem,hogy most még én választhatom meg mit adok rá ;)
2010. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%

Nekem is kisfiam van, 17 hónapos és igen, ez nekem fontos. Még a zokni és a sapka színét is az öltözékéhez választom. Pedig minden ruhája használtan vásárolt, mégis márkásak, teljesen újszerűek és nagyon vagányak.

Foltosat például utcára nem adnék rá, még a játszótérre sem. Nem vagyok gazdag, sőőőőt, de nekem ez fontos.

2010. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Nálam a kényelmesség és a praktikusság előbb van a sorban, de mindezeket próbálom úgy megvalósítani, hogy mindeközben csinos is legyen.

Kislányom van, 15 hónapos, jön-megy-esik-kel, ezért nem veszem meg neki a gyönyörűséges szoknyás összeállításokat, mert nem védik a térdét, inkább háromnegyedes halásznadrágot adok rá, amiben ha elesik akkor nem jön le a térdéről a bőr. Legalábbis nem annyira. Biztosan csinosabb lenne a szoknyában, de mégsem adom rá azt. Majd később. Tehát nálam most első a praktikusság, de így is lehet csinosan öltöztetni.

2010. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Nekem 10hós kiscsajom van:)! És ugyan úgy vagyok mint te! Szeretem ha mindig csini még itthon is. Főleg ha elmegyünk és 99%-ban mindig összhangban van rajta a ruci ami illik egymáshoz!Mindig eltervezem h majd veszek turiban olyan rucikat neki amit nem sajnálok h csússzon másszon benne de nem jön össze :)!
2010. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
21:07-es vagyok! Ja és én is a java ruháit márkás turiban veszem:)! De én sem adnék rá foltosat az utcára:)!
2010. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
2 éves lányom, mindig kanz ruhát veszek neki, mindig csinosan öltözik és mivel jóminőségű a ruhája eddig még sose tudta ugy tönkretenni, hogy használhatatlan legyen amire meg vacak lenne, de nem lesz ugyis kap másikat vagy kinövi.
2010. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Amíg ilyen kicsi, lehet szépen öltöztetni. De a 2 éves lányom? Hát, őt képtelenség, már teljesen kiakaszt. Pl, megyünk orvoshoz, ráadom a legszebb ruháját, kimegyünk. Amíg elfordulok, hogy bezárjam az ajtót a legnagyobb pocsolya kellős közepében üldögél. Vissza sem fordultam átöltöztetni, mert a tizedik garnitúra ruhája is így járt volna. Most már igenis kell neki játszóruha, mert különben minden ruháját tönkretenné.
2010. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Figyelek, másfél éves. Itthon mackó + pólóban van, de nem ilyen leszakadt gagyi mackóban. Ha lemegyünk, csinos nadrág: farmer vagy kord, normális felsőben van.

Még a játszótérre is normálisan felöltöztetem, pedig kb hason csúszik a homokban.

Nem mindenki figyel erre. Egy barátnőm pl állandóan a kisruhákat nézegette terhesen, és ő maga is jól öltözik és sokat is 'soppingol'. Megszületett a kisfia, 10 hónapos, még mindig talpas rugiban jár, és arra húzza fel a tapadókorongos zoknit, hogy ne csússzon el, ha feláll. Nagyon bénán néz ki szegény kisfiú.

Pedig a fiúkat is olyan jól lehet öltöztetni. Annyiféle ruha van, persze sok közülük kényelmetlen, de rengeteg a kényelmes darab is!

2010. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

A sebek menők:)Én ettől nem védem:)Kis horzsolás itt, egy kicsi ott,tudod mint a reklámban:)Nemrég voltam én is gyerek( a 22 évemmel), tudom mi a trendi:)


És mivel divattervező vagyok és anya is,tudom,hogy lehet csini és egyben kényelmes ruhákat varrni:D

Éljen a trend és a kényelem:D

2010. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
9 és fél hós kisfiam van, és a számomra legszebb ruhákat vásárolom meg neki. Rengeteg ruhája van, és mind nagyon divatos, vagány. Használtat soha nem adnék rá! Valahogy attól undorodom, és a kicsi babámra nem adnék olyat, amit más hordott. Minden héten veszek neki új cuccokat, és nincs olyan, hogy itthoni vagy játszós, mivel mind szuper, és mind csakis a legjobb anyagból való, hogy a kis bőrének, testének kényelmes legyen. Sajnos tudom, sok anya nem engedheti meg ezeket.Mi sem vagyunk zsír gazdagok, mégis a babámnak mindenből a lehető legjobbat adom. És jó lesz a következő babának is, vagy a családtagjaimnak.
2010. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!