Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van javaslat császár utáni...

Van javaslat császár utáni lapos hasra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag sokat kell hullahoppozni és ismét frankó lapos hasad lesz. Én most fogom kipróbálni, remélem beválik.
2010. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz en nem csaszaros vvagyok, de a hasam ugy log mint a csungohasu malacoknak :S

Elkezdtem dietazni (nem eszek lisztes es cukros eteleket) es rengeteget setalok.

Hagyek kozott lakunk igy elegge atmozgat a napi 3-4 ora seta.Ez jo a lanyomnak is, mert nagyokat tud aludni.

De este olyan vagyok mint akit agyonvertek.

2010. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát attól is függ, hogy az a baj, hogy a bőröd kinyúlt és az lóg, vagy csak maradt még hasad. Mert ha a bőr lóg, sokat nem lehet csinálni szerintem. Nekem az a bajom, hármasikreket hordtam ki, szörnyen néz ki, úgyhogy gyüjtögethetek plasztikára. Szerintem már nekem nem segít. Viszont ha neked az a kötény has maradt, amit császár után szokott, akkor arra jó a torna, hasizmozás. Állítólag. Viszont sok esetben az izmok annyira kinyűltak, hgoy csinálhat az ember bármit, csak javítani tud, de olyan már nem lesz soha mint régen.
2010. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!