Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császár után lehet még lapos...

Császár után lehet még lapos a hasam?

Figyelt kérdés
1 hete szültem császárral, de a hasam olyan, mintha 6 hónapos terhes lennék. Ez normális? Nem használtam hideg borogatást és hasszorítót sem. Lehet még lapos a hasam? 55 kg voltam a terhessség előtt, 70 kg-mal szültem, most meg 63 kg vagyok. Mikor lesz újra lapos hasam?
2011. júl. 20. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem már biztosan nem lesz.Én még 1 év múlva is 6-7 hónapos terhesnek nézek ki.:(:(...de nekem szétnyílt a hasizmom..
2011. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja,szerintem adj még időt magadnak az 1 hét még nagyon kevés..még helyrejöhet!
2011. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd, ha a súlyod is kevesebb lesz. Most inkább szopisztass, majd utána rendeződik az alakod is!
2011. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9 hónap a terhesség, a regeneráció is kb. ennyi. Még nagyon korai az elvárásod! Szóval normális, hogy ilyen a hasad, még a méhed sem húzodott össze teljesen. Majd 1 év múlva, ha még nagynak látod, még akkor is ráérsz tornázni, ha lesz energiád a baba mellett. De szerintem gyorsan le fog az menni, de a régi valszeg nem lesz már soha.
2011. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapja szültem, de még mindig nem ment le, elég nagy! Tornázni igaz nem tornázok, de sokat mozgok, keveset eszek! Nem tudom, lesz-e még a régi! Lehet ez is egyéntől függ!
2011. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 3hónapja szültem császárral, és nekem a műtét után egyből tettek a hasamra homokzsákot, és amíg bent voltam a kórházban, mindennap két alkalommal kaptam méhösszehúzó injekciót, így már pár nap után olyan lapos lett a hasam, mint a terhesség előtt! Bár nem tudom, lehet, hogy ez kórházfüggő, te nem kaptál?
2011. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is császáros voltam, de nem volt túl nagy hasam, sokan el se hitték, hogy már a 9. hónapban járok.De a pici 2,5 kilóval született, örökletesen lett picike.Szóval egy ekkora baba nyilván nem nyomja ki úgy a hasat, mint egy 4 kilós magzat.8 hónapig szoptattam, de talán 2 hónapos lehetett, amikor már a hasam olyan lapos volt, mint a terhesség előtt.Pedig nem tettem érte semmit!Nem tornáztam, de eleget ugráltam a gyerek körül.18 kiló jött fel a terhesség alatt, és császár után csak 5 kilóval lettem könnyebb, szóval csak a gyerek, és a magzatvíz súlya ment le.Ma lett 10 hónapos, és a terhességem előtti súlyomnál járok.Szóval a babázásban fogytam 13 kilót.Ettem rendesen ugyanúgy, nem tornáztam, nem diétáztam, a szoptatás miatt nem is lehetett volna.De engem a szoptatás is fogyasztott.Idegeskedtem is a kicsi miatt, hogy minden jó -e, és csak úgy olvadtak le rólam a kilók.Most sincs egy szabad percem se.Mindenki irigyel, hogy már a terhesség előtti ruháimat hordom régóta.De ez teljesen normális, tényleg idő kell a méhednek, míg összehúzódik, és visszatér az eredeti méretére.Hagyj időt magadnak, most ne foglalkozz ezzel.Hiszen, csak egy hete, hogy szétváltatok!
2011. júl. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bogyo110 ***** válasza:
nekem kb olyan most a hasam császár után 5és fél hónapja mint előtte csak csikos lett nekem is hasizmot vágtak igy egy kicsit lóg is de most koránt sem ezzel kell foglalkoznunk szerintem !Boldog babzást
2011. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nagyon kevés idő. kb 1 év is kell míg a szervezeted az eredeti lesz.
2011. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ne is nár,hogy szülés után egy héttel már lapos legyen a hasad..!

Az én kislányom 1éves volt mire javult a helyzet,és ekkor elkezdtem fogyózni tornázni és sikerült elérnem hogy újra "normális" legyen a hasam. És addigra meg megint terhes lettem.most 2hós a kislányom (van még hasam)

2011. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!