Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császár után mikor húzódott...

Császár után mikor húzódott vissza a hasatok?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy borogatnom kell, hogy visszahúzódjon. 5 napja volt császárom, mikorra lesz látható egy kis eredmény? Tudom,hogy még túl korai, csak érdeklődöm.
2011. júl. 16. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szinte egyből visszament. Mikor hazajöttem a kórházból, már nem is látszott rajta, hogy nemrég még volt ott valaki. Persze olyan nem volt, mint terhesség előtt, mert a szülést követően is még 9 kg-mal több voltam, tehát hájasabb volt, de nem "terhes" hasnak nézett ki, hanem szimplán kicsit husisnak.Szóval le volt lapulva szépen, szerencsére a bőröm se nyúlt ki, és nem lett csíkos sem. Én nem borogattam, nem tudom mit értesz ez alatt. szoktak hasleszorító övet, vagy bugyit hordani, de úgy tudom a császárosoknak nem ajánlott, legalábbis nem olyan hamar szülés után.
2011. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Off! Te vagy az? Én ribizli!
2011. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem is császároztak és én amint fel tudtam kelni fel is húztam a szorítós bugyit, viszont a fűzőre még a doki is azt mondta, hogy hülyeség.

Nekem nem kellett borogatnom, de kb 2 hónappal a szülés utánig hordtam a bugyikat.

Az igazsághoz tartozik, hogy nekem hatalmas, előrenyúló pocakom volt, amiből egy 3600 grammos és 53 cm-es kislány bújt elő,így eléggé "lelógott" a pocakon a bőr a sebemre és ez nagyon kellemetlen volt.

Kb 3 hós volt a lányom, amikor már nem néztem ki úgy mint aki terhes.

19 kilót híztam a terhesség alatt(ebből 90 % a hasamon volt), szülés után 8,3 kg-mal lettem könnyebb.

Most még 2 kg feleslegem van, remélem hamarosan lemegy az is.Bár a bőröm eléggé megnyúlt és puha, valamint csíkjaim is lettek, de azt lehet mondani, hogy visszanyertem a régi formám.

6,5 hós a lányom

2011. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lányom 16 napos és már nincs semmi pocim. Pedig nem vagyok nádszál.
2011. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53kg voltam, 63kg -mal mentem szulni oriaspocakkal.3,5 kg, 53cm lett a lanyom. Csaszar utan felebredtem, es alig volt hasam, otthon mar lapos voltam. Pedig semmit nem kentem rá soha. Es 32 vagyok.szerintem genetika.
2011. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Két hete szültem, sajnos császár lett a vége.

Hatalmas pocakom volt a terhesség alatt, most pedig nagyon rálóg a hasam a varratra is :(

Vettem hasleszorítót, de egyszerűen időm sincs hordani, ugyanis egyedül vagyok itthon a picivel és éber órái zömét ölben tölti, vagy vmilyen módon vele foglalotoskodok. Ekkor kényelmetlen a haskötő hordása. Amikor alszik, akkor pedig mindig kimegy a fejemből felvenni, mert gyorsan elpakolászok, mosok, mosogatok, vasalok...stb...

Éjszaka meg amikor alszok 4 órát, fekve nem lehet hordani.

De én is keresem a megoldást.

Bár már a múlt héthez képest is kisebb a hasam, ezt nem is gondoltam volna, de az a bőr...nagyon zavar.

Nekem eddig mindneki azt mondta, kb. 1 év, mire helyrejön.

2011. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, annyi idő múlva megy vissza, ameddig megnőtt.. de ez nem igaz szerintem. Első baba után egy héttel - tíz nappal néztem úgy ki, mint előtte, de nem híztam semmit gyakorlatilag. Második után - ami császár lett, baba 3.5 kg - maradt rajtam 3-4 kg, és 2-3 hét alatt állt vissza a majdnem eredeti állapot, még mindig van rajtam 3-4 kg, nem vagyok régi szálkás. De csíkom, lógó bőröm nem lett másodjára sem, pedig 36 évesen történt a második.
2011. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azaz a súlyfelesleg leadásáról függ elsősorban, mikor lesz régi a has.
2011. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!