Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen módszerrel fogyott...

Ki milyen módszerrel fogyott le szülés után? Mikor húzódott vissza teljesen a hasatok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a hasam és a combom is nagy, 6kg plusz van rajtam, ami nem akar megindulni lefelé. Vékony testalkatom van. És el vagyok keseredve, hogy itt az ősz és nem jönnek rám a ruháim.

10 hetes a babám, és már nem szoptatok 1 hete. Sajnos.


2009. szept. 21. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én terhesség elött 1 évvel 12kg-tól váltam meg könnyedén, pár hónap alatt. Tartottam is a súlyomat, majd tehesség alatt rámjött 15kg. Most már lassan 2,5 hónapja fogyózom, ugyanúgy mint anno, és -3kg-nál járok. Valószinű a hormonok még nem álltak teljesen a helyükre, és emiatt lassú a fogyás. Kitartást neked is.
2009. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, az én fiam 9hós, és most kezdek beleférni a terhesség előtti nacikba. Sajnos én e tudtam szoptatni csak 2hónapig. Sportolni nem nagyon van időm. 12kg-ot szedtem fel 55kg-ról indultam (168cm magas vagyok) Most kb 57nél járok de még van egy kis hasam ehhez viszont már torna kéne. Én cactuslimet szedegettem. (ha éppen el nem felejtettem bevenni) Szóval kitartás, amikor a fiam 10hetes volt én még úgy éreztem gurulok...
2009. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!az első gyermekemnél 30 kg-t híztam, szülés után fél évvel már soványabb voltam, mint teherbeesésem előtt.Nem csináltam semmit,sem diéta, sem torna, ment magától.( 170 cm magas és 48 kg estem teherbe. rá fél évre már 46 kg voltam.) Aztán felhíztam 58 ra és teherbeestem a másodikkal, szintén 30 kg-ot híztam, rajtam maradt 15. Keveset tornáztam, koplaltam, de hiába. :(

Aztán terhes lettem a harmadikkal, 8 kg-ot híztam, két hete szűltem, és 2 kg-mal vagyok könnyebb mint terhesség elött. És még mindig megy lefelé :)Szintén nem csinálok semmit, sok folyadékot iszom, rendszeresen eszem,szoptatok,és még jó darabig szeretnék is :)

2009. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

7,5 hónapja szültem, és rajtam is még van 6 felesleges kiló... has, comb, csípő... de edzés nélkül esélytelen a fogyás.

Diétázni próbáltam, valahogy nem is ment úgy, mint régen - több energiát levesz belőlem a gyerkőc, mint amennyi kalóriát beviszek - estére majd' meghülyülök, olyan éhes vagyok.

Ha ennek ellenére sem eszem, akkor meg nem bírok elaludni, mert remegek az éhségtől.

Pedig azelőtt a koplalás is ment akár hetekig is... :-(


Szóval elkezdtem edzeni járni, és most ettől várom az eredményt.

Nagyon utálok már a saját bőrömben lenni, mert minden ruhám szűkebb úgy kb. 1,5 számmal...


Csak sportolással megy le szerintem a pocak, a megereszkedett bőr miatt is... gyorsabban regenerálódik talán.

2009. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát el vagyok keseredve...... :( most elkezdtem nagyon keveset enni. és a szénhidrátot mellőzni.

sportolni még lusta vagyok, talán ha 2-3 hét múlva sem indul be a dolog akkor elkezdek valamit itthon.


köszi csajok

2009. szept. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!