Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel nyertétek...

Milyen módszerrel nyertétek vissza szülés után a régi (vagy megközelítőleg régi) alakotokat? Mikor kezdtétek a fogyózást?

Figyelt kérdés
Diéta, torna, milyen gyakran, mikor, mennyit, mennyi idő alatt, hány kg-ot, stb, egyszóval minden érdekel. :)
2010. szept. 18. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 34kg-t szedtem fel.Szoptatni talán 2 hétig ha tudtam.Most múlt 8 hónapos a babám, már csak 5 kg van rajtam.Az utóbbi 4 hónapban adtam le a többit.Hogyan?Ettem!!!!

Már évek óta hízok, mert napi 1*r eszem, és rakódik felfelé.Mostanság pedig "erőszakolom" magamba az ennivalót.

2010. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Éven túli szoptatás, napi 4-5 óra séta a babával. Ennyi. 25kg-ot híztam, 8 hónap múlva már vékonyabb voltam, mint valaha.
2010. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsém volt, mert 11kg-t híztam (pedig mindíg ettem szinte), szülés után rögtön lement mind, és 60kg-mal tértem haza. Azóta eltelt 1 év és lement mellé 7kg, ami már szerintem sok. Én hízni szeretnék, mert így nagyon be vagyok szakadva. Pedig eszek, babám is jó kisfiú, pihenni is tudok rendesen és mégis. Remélem, ha elmarad a szoptatás, akkor visszajön pár kg.

Bocs, hogy így kifakadtam, csak nagyon elkeserítő.:((

2010. szept. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én csak 6 kg-t híztam, rögtön le is ment szüléssel. Szerencsés alkat vagyok mert mire a kórházból hazamentem, a méhem is visszahúzódott és kb. jobb alakom lett mint elötte. Bár hatalmas fájdalmak árán. Hasonló volt mint a vajúdás kezdete, csak nem tágult, hanem gyorsan szükült és az is fájdalmas :(

22/L

2010. szept. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 kg-ot híztam a terhesség alatt, a szüléssel csak 4 kg ment le, pedig majdnem annyi volt a babám (ez hogy lehet, még most se értem). Szülés után egy hónappal megállt a fogyás, kb. 7-8 kg maradt rajtam. 7 hónapos volt a kislányom, amikor megelégeltem, és elkezdtem a Norbi-diétát. Egy hónap alatt lement 4 kg, pedig nem is tornáztam. A tejem se lett kevesebb. Azóta voltam egy esküvőn, azóta valahogy elmaradozott a diéta, és stagnált a súlyom, de 2 napja megint elkezdtem, szeretnék még 4 kg-ot leadni.
2010. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elso gyerek: 25 kg hizas terhesen, 11 minusz szulessel, 3 plusz a kinkeserves szoptatni probalkozas alatt. Tej nuku, 17 kg plusz a fiam 5 hetes koraban.

En akkor kezdtem el dietazni, arra figyeltem elsosorban oda, hogy keves szinhidratot, lisztes dolgot egyek, ha eszek, akkor is max delig es sok gyumolcsot, zoldseget melle, nem is sokat, hanem rengeteget, valtozatosan ettem. Vacsorara szigoruan csak gyumolcs, vagy zoldseg, salata, ilyesmi, igaz, az szinte mertektelenul. Heti 5-6 alkalommal torna otthon, eleinte zsiregeto, majd alakformalo, en ezt elotte is csinaltam, azert ragaszkodtam hozza, ennyit a fiam is boven megengedett. Napi 2 alkalommal 2-3 oras seta (este azert, mert volt ra idon, a ferjem olyankor dolgozott, reggel meg azert, mert mindig kivalasztottam a kilometerekre levo uzleteket bevasarolni es igy odaig toltam a fiamat, o szerette, nekem meg hasznos volt).

Negy honapos volt a fiam, amikor mar a lanykori sulyom alatt voltam, a sok torna hatasara meg nagyon-nagyon izmos lettem, kifejezetten macskatestem volt.

Azutan jott a masodik terhesseg, akkor csak 14 kilot hiztam (nagyon magas vagyok, igy ez nem szamitott soknak), de vegig annyit porogtem, mint a bugocsiga, szoval nem volt lehetosegem hizni. Szules utan igy is maradt 6 kilo, de az nagyon hamar lement, egyszer figyeltem oda arra, hogy ne egyek sok szenhidratot, mert attol allandoan szekrekedesem volt. De ennyi. A ket gyerek utan es a haztartas miatt en annyit megyek, futok, mozgok, hogy mar vekonyabb vagyok, mint szeretnek lenni. Tornazni mar nincs idom, sokszor enni sincs, vagy amit megeszek, azt duplan lemozgom.

2010. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!