Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viszitek sétálni majd...

Hogyan viszitek sétálni majd a 30fokban, tűző napsütésben 4-5 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés

Vékony hosszúujjút adsz rá, vagy bekened a kezét/lábát?

Gondolom nyári sapi mindenképp... azon kívül mi lesz rajta, hogy véditek meg a naptól, hogy élvezze is a kintlétet?


2010. máj. 25. 18:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem tudtam, hogy külföldön élsz. Merre laksz? Ott is ennyire meleg van?

Én se Bp-i vagyok, hanem pécsi, és itt napközben tényleg nem sok babakocsit látni, reggel 8kor viszont tömve van a játszótér, meg este 6 után is...

2010. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Még nem ott, de nemsokára költözünk ki egy kicsit délebbre és ott egész évben meleg lesz, azért is kérdeztem.

De majd ott is körülnézek persze, hogy mi hogy működik, mert biztos oda is születnek babák és tuti, hogy járnak sétálni valamikor :-D

2010. júl. 20. 21:15
 23/23 anonim ***** válasza:
07.19./14:51-es vagyok. Ha napközben kell valahova menni (mert kell ugyanis járunk korai fejlesztőbe és ott pénteken 13h-ra kell menni), akkor kocsival megyek. Azzal 3 perc alatt ott vagyok (gyalog 20 perc). Sétálni, meg kertben játszani tényleg 11 előtt és 4 után szoktunk.
2010. júl. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!