Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan viszitek sétálni majd...

Hogyan viszitek sétálni majd a 30fokban, tűző napsütésben 4-5 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés

Vékony hosszúujjút adsz rá, vagy bekened a kezét/lábát?

Gondolom nyári sapi mindenképp... azon kívül mi lesz rajta, hogy véditek meg a naptól, hogy élvezze is a kintlétet?


2010. máj. 25. 18:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Tűző napsütésben és harminc fokban sehogyan sem vittem, mert még az árnyékban is leég olyankor..kora reggeli órákban és este felé amikor már nem olyan nagy az ereje a napnak..na akkor kell a pár hónapos babákat kivinni..
2010. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ok, de ha reggel alszik, este pedig már fürdés és lefekvés lesz mire leemegy a nap...?! Akkor ne menjünk majd sétálni?
2010. máj. 25. 19:10
 3/23 anonim ***** válasza:
11-17-ig ne vidd ki a tűző napra. Azért 11-ig és délután 17-től nincs tűző nap, biztos belefér valahova egy kis séta.
2010. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne butáskodj, még csak pár hónapos..sétálni nem tud..tolod a babakocsiba nem?? Te meg sétálgatsz, legalább levegőn van és ott alszik, nincs is annál jobb!! Hidd el nem rosszindulatból írtam a válaszomat..tapasztalatból..sajna anno mi kaptunk napszúrást pedig kis napernyő is fel volt húzva ..le is égett , pedig árnyékba volt..utána már betartottam azt amit írtam..és nem volt gond..nézz szét majd nyáron..az utcán estefelé hány család tologatja majd kint a babáját:) amúgy is általában ha a baba popsija alatt elkezd ringani a babakocsi,,általában egyből elalszanak:)
2010. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nekem nem az a bajom, hogy nem fog aludni séta közben, hanem hogy reggel ha mélyen alszik és kirángatom az ágyból, akkor utána egész nap nyűgös lesz :S
2010. máj. 25. 19:30
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én fiam pl. nem alszik el egyből csak azért mert elindul a babakocsi... Van hogy végig üvölt amíg elszaladunk a boltba...


Nagyjából az én babám is ekkora lesz, mire ideér a nyár. Ezen már én is sokat gondolkodtam, hogy mit fogok ráadni. De valószínűnek tartom, hogy inkább reggel vagy késő délután megyünk majd sétálni. Úgyse szeretek én se tűző napon sétálgatni. Nem is tesz jót nekem sem.

2010. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Meddig alszik reggel? Amúgy ez is változhat.

Egy felnőttnek sem ajánlatos a legnagyobb kánikulában kimenni nyáron (tűző nap-40 fok...). Délután 4-5 körül már mehettek, természetesen kis sapival ami árnyékolja az arcát, naptejjel bekenve, lehetőleg árnyékba. Vagy csak 11 és délután 5 között van fent a babád? Mikor fürdettek?

2010. máj. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nyári babám van, még picike volt, hetes, nem hónapos, vele is kimentem sétálni, bodi, krém, kupola fölé, és pelus árnyékolónak.

Egyszer korán mentem el sétálni, a pici jót aludt, kutya baja nem lett, én viszont napszűrást, és egy kis hőgutát kaptam, pedig felszerelkeztem, ja és leégett a nyakam.

Mindig este mentünk ki, 5-6körül indultunk, 8ra értünk haza, apa elé mentünk ki, és mikor hazértünk, gyorsan fürdettünk egyett, eltettem aludni a törpét, és jött apa.


Napközben egyszer menj le a kicsivel, szúró napsütésben, 30-40fokban, 10percet nem adok nektek, rohansz vissza..

Neked meleged lesz, a manónak, simán bepuszil 1liter vizet utána...

Szóval válasz egy olyan délutáni időpontott ami fürdés előtt van(ha árnyékos helyre, nem kilóméterekre tőletek mentek, akkor esetleg4kor elindulhattok)

2010. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

ok, köszi a válaszokat

nem akarok vitatkozni veletek, csak fura nekem... meglepődtem, hogy nyáron a jó időben ezek szerint mindenki otthon ül. Én speciel nagyon szeretem a napot és 10 perc sétától még sosem égtem le, dehát majd kiderült, lehet, hogy más lesz a babával!

Amúgy reggel ébren van, de 9 körül visszaalszik és pont 11-ig (9 előtt azért még nekem korán lenne nekiindulni a sétának) és fél 7 körül fürdik.

2010. máj. 25. 21:09
 10/23 anonim ***** válasza:

Pár hónap múlva meglátod megváltozik majd a babád alvási szokása, nem biztos, hogy 11-ig vissza fog már aludni. Amúgy 5-től fürcsiig simán el tudtok menni.

Te hiába bírod a tűző napot, nem biztos, hogy a babád élvezni fogja a 40 fokban való sétálást a forró babakocsiban. Nem sok anyukát fogsz látni délben babakocsival sétálni, majd meglátod.

2010. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!