Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki kimegy Angliaba...

Ha valaki kimegy Angliaba csaladostol es van kisgyereke (pl.2 eves}igaz az hogy 700 font csaladi potlekot kap?

Figyelt kérdés
Egy ferfi ismerosom kiment dolgozni,ki akarja vinni feleseget es ket eves kislanyat is,milyen jogaik lesznek?O igy tudja de en nem hiszem.
2010. máj. 18. 21:33
 1/6 bobocka ***** válasza:
Szia,én kinn élek 3 éve,párom meg lassan 10 eve,van egy 1,5 eves kisfiunk aki itt kinn szuletett,itt nincs csaladi potlek max Child benefit ami heti 20font minden kisgyereknek,illetve apuka igenyelheti a Child Tax Creditet,ami a fizujatol fuggo osszeg szinten hetente.Nem tudom oket mi illeti,mivel a baba nem itt szuletett,es azt sem mennyi a ferj fizuja, parome evi 18000brutto,ennek alapjan kb 340fontot kapunk havonta a babara,nem tudok olyat,aki 700at kapna, maximum ha az anyuka kinn dolgozna es teherbe esne kap anyasagit kb ennyit.
2010. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Mi angliaban elunk itt szuletett a lanyom is 3 honapja.

En dolgoztam tobb mint 1 evet.A ferjem is dolgozik mar 1.5 eve.Mi sem kapunk ennyit :S

Pedig mi fizettunk mar be adot is eleg sokat.Nem hiszem, hogy azert kapna 700 fontot, mert ide jott.....akkor mindenki ide jonne es 1 honap mulva tovabb allna....Erdeklodjon utanna zert a dolgoknak!!

2010. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem itt szuletett a kisfiam. Havonta kapok 80 font csaladi potlekot (child benefit) es 80 font tax credit-et (ennek nem tudom a magyar megfelelojet). Szerintem fugg a csalad atlag keresetetol.
2010. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az anyam havi 480 fontot kapott utannam (child tax credit) meg a sajat keresete utan (tax credit) en mar kicsit idosebb vagyok szoval utannam mar nem jart child benefit. vannak olyan csaladok ahol tobb gyerek van vagy fogyatekos(ak) es akkor kaphatnak tobbet is mint 700 font per ho
2010. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

utolso vok

a tesom az egy gyereke utan kapott 6000 fontot a tavalyi evre.... sokaig ulnek a papirokon (child tax credit + tax credit)

child benefitre meg mindig var

2010. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én 17 vagyok öcsém 13 és mi visszamenőleg egy évre kaptunk 3000 fontot childre meg working taxra.

plusz külön lakástámogatás is van, azt nem kaptuk meg.

és családi pótlék is van, az meg elbírálás alatt van.

ez nagyon sok mindentől függ. Az ,hogy kint született vagy otthon nem számít. Függ a fizetéstől, a biztosításoktól ,mennyi támogatás jár eddig stb stb.. a lényeg ,hogy ne hazudj, ha az kiderül azért nagyon harapnak.

2011. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!