Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van más is akinek babája/kisgy...

Van más is akinek babája/kisgyereke sokat beveri a fejét éjszaka?

Figyelt kérdés
lassan 2 éves a fiam már gyerekágyban alszik, leesésgátlós, körberaktam fejvédővel, de sokszor forgolódik éjjel és felül aztán hirtelen eldől és jól beveri a buksiját. hatalmasakat koppan, de nem sír. mit tehetnék, hogy leszokjon erről? ha vastag szivaccsal körberakom az jó lehet? Lesz valami baja ezektől az ütésektől? Ma anyukám megijesztett mert szerint ettől bevérzések is lehetnek a fejében csak nem látom. tényleg lehet ilyen?
2011. júl. 31. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
20 hónapos fiam is ezt csinálja, nem hiszem, hogy baja lesz tőle. Ha annyira súlyos lenne, akkor szerintem fájna is neki és sírna. Ő általában fel sem ébred rá.
2011. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és fejvédő van nálatok? nekem sem ébred rá
2011. júl. 31. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

22 hónapos a kisfiam. Sokszor akkorákat döng a feje az ágyon, ahogy koppan, hogy a tőle több méterre lévő helyiségben is hallani lehet. Fel sem ébred rá. Ha fájna neki, biztosan sírna.

Ja, és hányszor elesik, koppan a feje, meg lefejel tiszta erőből - én szenvedek, mert nekem rohadtul fáj, neki pedig meg se kottyan. :)

Nyugi, semmi baja nem lesz tőle. Rácsvédőnk még van, de a két ágyvégnél nincs, ő oda szokta beverni a fejét, ami esküszöm, hogy betonból van. :D

2011. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kicsit megnyugodtam, de szerintetek mikor lesz jobb? mikor alszanak nyugodtabban?
2011. júl. 31. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Hááát... az enyém már elmúlt 3 éves, de még mindig ez megy. Akkorákat csattan a kis koponyája, hogy csak na, megdöbbentő, hogy sosem ébred fel rá. Viszont sajnos a kistesó igen :(((
2011. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lesz tőle semmi baja. mi emiatt csináltattunk amúgy 100 cm széles gyerekágyat neki, így sosem koppan.
2011. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja.Se a rácsvédő, se a párnák nem jöttek be :) Most 18hónapos
2011. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!